přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Boj s homo-mužem II.
violetta - Thursday, 27.07. 2017 - 11:48:18
Téma: Próza - IntrospektivaMůj homosexuální kolega se rozhodl, že přes léto uzavře okna do kanceláře a nenechá otevřenou ani větračku. Celý nábytek se rozhodl pokrýt folií proti prachu. Namítla jsem, že když uzavře platová okna, tak se do místnosti nedostane ani smítko prachu, protože taková okna těsní lépe než dřevěná a žádný prach nepropouští, že není potřeba pokrývat folií nábytek. Neřekl na to ani slovo, ale vypadalo, že se urazil. Nicméně za týden přinesl průsvitnou folii, ale zatím ji nechal ležet na stole. Zeptala jsem se, pro tu folii kupoval a stroze mi odpověděl, že se v místnosti bude v létě montovat klimatizace, tak nechce mít na stole prach z omítky.
Neřekla jsem na to nic, protože jsem měla za to, že původně chtěl folii proti smogu z ulice v tu dobu, co budou dovolené. Ale zjistila jsem, že i v jiných kancelářích se bude montovat klimatizace a nikdo žádné folie nesháněl. Že by byl posedlý čistotou a pořádkem se mi podle jeho zvyků vaření čaje a nepořádku na stole vůbec nezdálo. Spíš mi to přišlo jako demonstrativní pokus o zdání pořádkumilovnosti, kterou sice může vnitřně mít, ale navenek se nijak ještě nestačila projevit soudě o tom, co jsem o něm psala v předchozí kapitole.
Sice se neustále svléká a převléká a zamořuje místnost svými vtíravými voňavkami, ale některé jeho další zvyky jsou téměř odporné. Někdo namítne, že je lepší být navoněný homosexuál než než propocený a zarostlý heterosexuál, ale ono má vše své meze. Na lednici klidně nechá nepořádek a nedomyté talířky s drobky a ten jeho zvyk skladovat pytlíky od čaje na otevřeném místě místo toho, aby je hodil do koše.
Nicméně jsem mu řekla, že je to velmi dobrý nápad přikrýt nábytek, když se bude vrtat do zdi a stoy by mohly být plné bílého prášku. Tahle informace mu ale v hlavě utkvěla natolik, že se pokusil o malou pomstu. O několik dní později pokryl všechny skříně i stoly kromě těch mých! Když jsem to uviděla, tak mne to opravdu velmi rozzlobilo. Je mi jasné, že můj nábytek vynechal právě proto, že jsem folii uvítala jako dobrý nápad a dal mi tím dal jasně najevo, že mne chránit nebude, ale sebe a Jitušku, která se na něj neustále směje, ano. Bojuje se mnou jako chlapeček na písečku s holčičkou, která mu nepochválí jeho oblíben kyblíček a on jí za to rozbije bábovičku? Nevěděla jsem, co si mám myslet, ale bylo to jasné negativní gesto a vyřazení mne z jejich paktu. Jituška to ale ani neviděla, protože odjela na dovolenou dávno před ním. Poté co odjel i on, jsem začala prozkoumávat folii a zjistila, že jí bylo v jednom ohybu ještě dostatek na to, abych pokryla vlastní stůl s počítačem. Bylo mi jasné, že to udělal schválně, aby mi dal najevo, že pro mě nic dělat nebude, protože se na něj opravdu upřímně nesměju a neobdivuji ho. Jsem zvědavá, co udělá, až se vrátí z dovolené a uvidí, že můj stůl je také pokrytý. POKRAČOVÁNÍ PO DOVOLENÉ...

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Introspektiva:
Naber si

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 10
Účastníků: 2


Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Boj s homo-mužem II." | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund