přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
fungus2 + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Úvaha prezidentská
Flox - Monday, 05.06. 2017 - 07:37:21
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Ještě mi není čtyřicet let, abych mohl kandidovat...

 

Ještě mi není čtyřicet let, abych mohl kandidovat na prezidenta naší republiky a vyřešit osudové dilema našeho národa, který to v Evropské unii nemá vůbec lehké.

A tak bych volil Miloše Zemana, neboť neohroženě hájí naše zájmy ve světě, projednává mezinárodní vztahy a vazby, mluví otevřeně o palčivých problémech současnosti, nebojí se vyslovit vlastní názor na závažná témata atd.

Dále pak chodí poctivě mezi lidi, různé generace, i když na něho odpůrci a nepřátelé beztrestně plivou dál. Dokonce „zaujatá“ média hovoří proti němu, ale kdybych se snad „strojem času“ přesunul do té čtyřicítky, tak bych opět hájil zájmy naší země, prosazoval, vyzdvihoval a propagoval to dobré, bojoval bych proti zlu a nekalým praktikám doma i ve světě.

Pokud by situace pokračovala nepříznivě dál, jistě bych si vysloužil statut nepohodlného rebela, neboť bych nadále plnil svou občanskou povinnost v rámci přívětivých morálních hodnot, které bych prosazoval a vyzdvihoval v občanské společnosti doma i ve světě.

Osud lidí by mi nadále nebyl lhostejný, navíc bych propagoval krásy přírody, kterou je třeba chránit pro následující generace planety Země.

Ještě mi není čtyřicet let, abych mohl kandidovat na prezidenta naší republiky, přesto mám jasno, a to sjednotit náš rozhádaný národ, podporovat to dobré a šířit skvělou pověst naší země v okolním světě.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Úvaha prezidentská" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
36 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund