přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 9 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Jsem proti okupaci našeho národa vojsky USA!
Flox - Sunday, 26.03. 2017 - 08:21:01
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Nesouhlasím s přejížděním vojenských konvojů USA přes naši republiku. Současná vláda by měla být souzena za vlastizradu, válečné a hospodářské zločiny...

 

Nesouhlasím s přejížděním vojenských konvojů USA přes naši republiku. Současná vláda by měla být souzena za vlastizradu, válečné a hospodářské zločiny proti republice! Prohnilá západní demokracie tak působí všude možně – doma i ve světě.

Na světové úrovni působí jedině kolaps a nezvládatelnou anarchii, která vede ke ztrátám na lidských životech ve světě, dále pak ke zbídačení dříve vyspělých států!

Současné vojenské manévry USA hodnotím jako provokaci vůči soběstačnému Rusku, jež se aktuálně ocitá pod hospodářskými sankcemi. Nechci třetí světovou válku, to by byl konec naší civilizace, malebné planety Země, když je na světě obrovské množství atomových zbraní!

Je mi smutno, když prorežimní mocní a jejich přisluhovači vítají bestiální vrahy, kteří rozvrátili dříve krásný a prosperující (stabilní) svět. Jsem zděšen z uvedené malosti z dílny západu, jenž nás chce totálně vysát a zlikvidovat!

Řešením situace by tedy bylo vystoupení z pochybného a agresivního paktu NATO, důsledná ochrana našich státních hranic před okolní nebezpečnou invazí. K tomu by měly přistoupit ostatní státy Evropy, jimž nesmí být lhostejná bezpečnost vlastních občanů.

Dále jsem pro obnovení Československa, i když se často setkávám s názory, že to nejde, přesto věřím, že tahle myšlenka je přece jen reálná.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Jsem proti okupaci našeho národa vojsky USA!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund