přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
happywork + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Jsme to ale v hrozné pozici na celosvětové úrovni!
Flox - Thursday, 23.03. 2017 - 09:52:36
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Co na našem národě vidí hackeři, podvodníci a další nebezpečná individua z celého světa? Řeč je tedy o počítačové kriminalitě, internetové...

 

Co na našem národě vidí hackeři, podvodníci a další nebezpečná individua z celého světa? Řeč je tedy o počítačové kriminalitě, internetové kriminalitě, která se shlukuje do naší vlasti, jejímiž oběťmi jsou často občané našeho národa!

Co na našem chudém a rozkradeném národě vidí hackeři, podvodníci a další nebezpečná individua z celého světa? Možná skrytou možnost dalšího a dalšího rozkrádání a plundrování. Hyenismus celosvětový kvete dál, a naše malá zemička je tímhle zasažena a intenzivně ohrožována!

Bohužel u nás panují názory o lidské „blbosti,“ že si za to všechno může člověk sám, koneckonců i okleštěný a zbídačený český národ! S takovými výroky nesouhlasím, neboť se podvádět nemá. To si musí uvědomit celý svět, vždyť naše republika nesmí být pro legraci celosvětovým zlodějům!

Seznamovací, s tím související, finanční podvody, kdy jsou oklamáni a podvedeni právě ti, kdož touží po láskyplném, partnerském a manželském vztahu. A tak podvodníci z celého světa zneužívají zároveň marasmu v naší společnosti pro své další řádění a „zlatokopectví.“

A bude hůř, pokud se slušný svět celkově nesjednotí proti internetové kriminalitě. Je neetické nálepkovat oběti těchto trestných činů „do všemožných blbců“ a hlupáků. Dobro a pravda musí zvítězit, aby bylo lépe reálně i virtuálně.

Vzájemná spolupráce slušného světa v odhalování a potírání internetové kriminality jest nezbytná, aby se skutečně nastolilo právo a spravedlnost.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Jsme to ale v hrozné pozici na celosvětové úrovni! " | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund