přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank
Flox - Monday, 13.03. 2017 - 08:57:18
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank. Jednou se ocitá napravo, podruhé nalevo, aby jednoduše spekulovala o "stádo" voličů. Mnohokrát ČSSD udělala...

 

ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank. Jednou se ocitá napravo, podruhé nalevo, aby jednoduše spekulovala o "stádo" voličů. Mnohokrát ČSSD udělala svou politikou na KSČM podrazy, neboť se dodnes distancuje od řádu a pořádku, a koneckonců i od sociálního cítění s nízko-příjmovými skupinami obyvatelstva v této zemi.

ČSSD jde jenom o koryta, vždyť si na svých sjezdech volí potentáty, kteří podlézají Bruselu, nadržují problémovým skupinám, chaosu, zaneřáděným ghettům a dalším časovaným bombám. Zároveň podlézají německé kancléřce Merkelové v nezvládnuté a nezvladatelné otázce uprchlické krize.

ČSSD mnohokrát zradila svůj levicový program, mnohokrát zradila svého potenciálního partnera. Je jen otázkou, zda KSČM opět naletí, anebo se úplně distancuje od politiky sociálních demokratů, kteří s demokracií nemají nic společného, neboť se distancují od práva a spravedlnosti.

Rapidní nárůst nevkusných montoven tomu nasvědčuje, vykořisťování českých občanů též, k tomu zaprodávání strategických zdrojů České republiky, prostě bezohledná privatizace s názvem bezohledné zlatokopectví, když vyprodukovaný kapitál v řádu několik stovek miliard Kč odchází do zahraničí. To jsou ty slavné investice, a bude hůř, pokud se český národ nezbaví zahraničních vykořisťovatelů, kteří si říkají investoři.

Pokleslá morálka hovoří o úpadku společnosti, neboť jest vzdělání a národní povědomí na okraji společnosti. K tomu další diletantské manévry ohledně státních maturit.

Přál bych si, aby lidé odmítli politiku útlaku a utahování opasků. Současnou situaci národa si tak musejí uvědomit všichni prvovoliči a voliči napříč politickým spektrem na základě vlastního svědomí.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank " | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund