přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minulý, současný a budoucí patent lásky
Flox - Sunday, 05.03. 2017 - 17:32:09
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Mnohokrát se v historii naší civilizace objevují tzv. patenty o věrné a opětované lásce, která všechno vyřeší – dokonce i dosud „neřešitelné“ psychické...

 

Mnohokrát se v historii naší civilizace objevují tzv. patenty o věrné a opětované lásce, která všechno vyřeší – dokonce i dosud „neřešitelné“ psychické nemoci. Nechť k léčení těchto neduhů často pomáhá harmonizace rodiny, občanské společnosti a mezilidských vztahů.

To nejsou plané řeči o ničem, ale upřímná podpora něčeho, co by mělo fungovat automaticky v dnešní době, jež je často považována za uspěchanou až bezohlednou.

Proto dochází k mnohým výskytům psychických nemocí, neboť domácí a světový farmaceutický průmysl bohatne na lidském neštěstí, a tak žalostnou situaci pozorujeme zejména v západním nelidském světě.

V zemích považovaných za rozvojové vyřeší nepříznivou situaci obětavý křesťanský kněz, anebo šaman přírodních náboženství. Příroda s duchovnem tak mívá kouzlo uzdravovat mnohem lépe než samotná „západní“ psychiatrie!

K tomu již zmíněný upřímný, věrný a trvalý láskyplný vztah mezi mužem a ženou v dospělosti přináší tak ovoce zdravého a šťastného života. Pokud jsou lidé dlouhodobě single, pak je větší riziko hrozivých neduhů!

Tradiční harmonická rodina řeší všechno, k tomu příznivé podmínky pro výchovu potomků. Ne nadarmo se však říká známé rčení, že tradiční rodina je základem, ještě doplním další slovíčka, úspěšného a prosperujícího státu.

Západní farmaceutické koncerny by přímo zuřily, určitě by zkrachovaly, co se týče produkce různých „umělých“ antidepresiv a antipsychotik.

Navíc by se výrazně rozšířila procenta úspěšně vyléčených lidí, pokud by zároveň fungovala „nenásilná“ psychiatrická a psychologická péče v duchu lásky a mezilidských vztahů. Dále by justice byla „citelně“ ochuzena o nesmyslná rozvodová řízení!

Jsem toho názoru, že je scestné a bezohledné bohatnout na lidském utrpení. K tomu hrůzné předsudky na adresu psychicky nemocných a bezmocných nahrávají světovému zlu!

A tak nechtějme politiku likvidace lidských životů, dále pak nechtějme politiku likvidace našeho národa i okolního světa. Jsem toho názoru, že známý minulý, současný i budoucí patent trvající opravdové lásky pomůže uplakanému a nešťastnému světu kvalitně a radostně žít.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Minulý, současný a budoucí patent lásky " | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund