přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
happywork + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
O teorii zranitelné individuality
Flox - Thursday, 19.01. 2017 - 14:17:52
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Názor čerpající z občanského života doma i ve světě.

 

I když je jednotlivý občan součástí „nekonečné písečné duny,“ která se zdá býti nepřehlednou až chaotickou, tak je rovnou považován jako slabá jednotka, jež samotná těžko něco změní. K tomu je třeba nakumulovat ještě více jednotek, aby byl výsledný efekt daleko větší a přesvědčivý. Zejména sociální sítě jsou toho dokladem, dále pak umělecké weby, blogy, seznamovací portály apod.

K tomu se kumulují zákony proti lidem, které dennodenně ohrožují a decimují životy občanů. Právě ti mají prozatím důvěru v systém, jenž je kontroluje, šmíruje, a bude následně trestat!

Běžný občan je tedy bezvýznamným zrnkem písku, na něhož si může přesila jednoho dne dovolit agresí a nátlakem, anebo pohlcením! Jsem toho názoru, že zrnka písku těch, kdož to myslí s naší republikou i celým světem poctivě, svědomitě a vážně, by se měla automaticky sdružovat ve velkém. Zatím se tak výrazně neděje dle mého pohledu, zatím se tak děje ve směru totální destrukce lidské individuality a společnosti!

Zlo vítězí na internetu, dobro zažívá totální ústup, malebná planeta Země je na všech frontách decimována, ať už v lidské psychice, mezilidských vztazích a koneckonců i v okolním světě!

Jednotlivý občan se tedy zdá býti samostatnou bojující jednotkou, anebo samostatnou lodičkou, jež bývá ohrožena obrovskými „tsunami“ životních nástrah a osudů. Individualita lidská se stává více a více zranitelnější, i když se říká známé rčení o síle jednotné společnosti v daném státě i ve světě.

Proto jsou nesmyslné politické procesy zejména v demokratickém (západním) světě! Právě zde jsou často potlačovány názory individuální, neboť se zdají býti nebezpečnými. Viděl jsem mnoho zahraničních dokumentů a svědeckých filmů, z nichž mě úplně zamrazilo!

Proč se stávají dennodenně zvěrstva v demokratických systémech na adresu nevinných lidí a jejich rodin? Proč dennodenně dochází ke zneužívání státní moci v systémech, které se v učebnicích pokládají za vyspělé?

Budou se aktéři a uživatelé sociálních sítí věšet na kandelábrech za svůj názor a nevinné příspěvky? Budou se věšet jednotliví blogeři, vědci a umělci s tradičními až pokrokovými názory? Nepřejme si zánik naší civilizace nemocí zvanou: MAFIE A BEZPRÁVÍ!

Chtějme dokonalý právní stát přizpůsobený současným potřebám a možnostem ve jménu dobra a všeobecného blaha občanské společnosti. Nechť se splní uvedený cíl ku prospěchu národů a států pozemského světa.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"O teorii zranitelné individuality" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund