přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
happywork + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Nechtějme býti zdecimovanou zemí!
Flox - Saturday, 26.11. 2016 - 17:37:28
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Budoucnost lidských životů v našem národě není růžová, i když jsme v Evropské unii, tak nám tady vládne mafie bezohledných vymahačů, na něž...

 

Budoucnost lidských životů v našem národě není růžová, i když jsme v Evropské unii, tak nám tady vládne mafie bezohledných vymahačů, na něž současné právo a spravedlnost nestačí!

Do nenávratných dluhových pastí většinou padají nevinní lidé, i když vedou zodpovědný občanský život. Dále pak často vznikají exekuce z dluhů nezletilých!

Také se v naší zemi hraje o „strategické“ nemovitosti občanů, aktuálně o majetky nás všech! Stačí jedna opomenutá platba, a už se to veze rovnou do záhuby!

Převládající hyenismus, ničení krajiny životního prostoru, bezohledné vysávání účtů českých domácností, likvidace dětí a mladých lidí – to všechno se děje v bezpráví současného režimu! Likvidována je rovněž střední a starší generace v našem národě!

Astronomicky „vycucané“ dluhy českých domácností, přibývající nenasytné exekuce, mafiánské praktiky vymahačů, podvodné insolvence a zástavy nemovitostí, převládající nezájem o podpůrné řešení tíživé situace obyčejných lidí, kteří do toho spadli. To vše na dennodenním pořádku podkopává a ničí životy českých občanů!

Chtěl bych rovněž upozornit na nešvary kolem drobných živností, kdy poctivý živnostník zkrachuje, protože nedostal zaplaceno za svou práci a službu! Nikdo se jej nezastane, protože je považován rovnou za „slabomyslného“ zkrachovalce!

Jsem toho názoru, že naše země se musí společně bránit proti pochybným firmám, proti pochybným zákonům, proti lhostejnosti ze strany českých úřadů. A proto vyslovme jasné ne likvidaci generací našeho národa. Nechtějme býti zdecimovanou zemí!

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Nechtějme býti zdecimovanou zemí! " | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund