přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Proti terorismu ve světě
Flox - Saturday, 16.07. 2016 - 06:50:07
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Evropa postupem času zažívá agresi, která se podobá Mnichovu aneb zničení soběstačného a suverénního Československa. Řeč je tedy o teroristickém útoku ve...

 

Evropa postupem času zažívá agresi, která se podobá Mnichovu aneb zničení soběstačného a suverénního Československa. Řeč je tedy o teroristickém útoku ve francouzské Nice, což znamená další nástup období temna pro celou Evropskou unii, jež si neuvědomuje svoji hloupou a naivní politiku!

Dle mého názoru na řešení migrace nepomůžou předepsané kvóty pro každý stát, tady pomůže jedině nasazení armády a policie na ochranu většinové společnosti evropských národních států. Stejně tak se musejí přísně hlídat hranice a pohraničí.

Dále je třeba zpřísnit výrazným dílem legislativy evropských států, aby se významně podpořily jejich tradice a pilíře. Nelze se neustále podřizovat agresivním islamistům. Právě pokračující terorismus je skutečnou hrozbou ze strany radikálních islamistů, kteří si již neváží evropské demokracie, ale zneužívají své právo menšiny!

Kolik bomb a teroristických útoků musí být, aby se evropské národy vzpamatovaly a začaly konečně jednat proti islámskému fanatismu? Proevropských politiků se to ani nedotkne - ti se mohou díky svým vysokým příjmům schovat do luxusních úkrytů a bunkrů! Zase to odnesou obyčejní lidé, a bude hůř, pokud nebudeme hlasitě a intenzivně podporovat národní tradice, vlastní sebeurčení a suverenitu!

Vážení občané pokojného světa, nesmíme se nechat zastrašit islámským fanatismem. Musíme bojovat za svá práva v našich domovech. Nesmíme si nechávat diktovat nesnesitelné podmínky ze strany Evropské unie. Kvóty přerozdělování uprchlíků nejsou řešením, nýbrž sebevraždou evropských států! Třeba se sjednotit v národním a mezinárodním spektru proti novodobé totalitní hrozbě 21. století, jíž je mnohem nebezpečnější islámský terorismus.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Proti terorismu ve světě" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund