přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 8 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Hodnocení a bodování na Internetu může nejen prospět, ale i ublížit
Flox - Thursday, 24.03. 2016 - 10:18:09
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Jak pro koho se rýsuje cesta obrovské slávy, anebo tragického úpadku. Řeč je tedy o hodnocení internetových...

 

Jak pro koho se rýsuje cesta obrovské slávy, anebo tragického úpadku. Řeč je tedy o hodnocení internetových příspěvků ve formě hvězdiček, tipů, karmy, známek, hlasů, komentářů atd.

Mnozí lidé uvedenou situaci velmi prožívají, jiní to berou jako hru jen tak pro pobavení a potěšení. Aspoň se občané nenudí, ale pak máme jednotlivce, kteří těžce nesou porážku vzniklou z nízkého, či špatného hodnocení článků, básní, fotografií, firem, společností a dalších iniciativ.

V reálném i virtuálním životě se objevují tzv. naschválníci. Právě ti mají v oblibě rozdávat špatná hodnocení „snadným terčům“ internetové šikany! A tak se projevuje zdejší zlo ve formě pošlapávání morálních hodnot, dokonce dochází ke slovním urážkám na adresu zdravotně znevýhodněných lidí, kteří také píší, fotí, či jinak tvoří.

Agresivní slovní útoky dennodenně zažívají především křesťanské církve a levicoví voliči v naší zemi, jež je hospodářsky rozkradena a „navěky“ zotročena pod nadvládou cizího kapitálu, jenž byl dříve náš!

Někde se stala chyba, a proto internetoví agresoři útočí formou kopání kolem sebe za každou cenu! Nemají nic jiného na práci, jen ztrpčují tvůrčím lidem život! Hanebná kritika bolí, ubližuje a znepříjemňuje atmosféru společenskou – reálnou i virtuální!

Tragedií bývá přehlížení a tolerování neetických (útočných) příspěvků redaktory daných blogových portálů. Možná jsou úplně bezmocní, možná to dělají schválně. Do duše a svědomí jim bohužel, anebo naštěstí, nevidím.

Na závěr bych chtěl občanské společnosti sdělit, aby se nenechala odradit zákeřnými a sobeckými lidmi. Je třeba svobodně žít a dýchat v míru a pokoji. Občanský pořádek musí vládnout vždycky. A proto vyzývám čtenáře, blogery a redakce, aby iniciativně usilovali o slušné a kvalitní prostředí „hmatatelné“ i elektronické. Jedině tímto způsobem dosáhneme vzájemné pohody, přehledu a harmonie. Neztrpčujme si životy – zní motto 21. století.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Hodnocení a bodování na Internetu může nejen prospět, ale i ublížit " | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund