přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 8 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Dáte-li uprchlíkům pomocnou ruku, bombami se vám odvděčí!
Flox - Tuesday, 17.11. 2015 - 14:36:06
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Dáte-li uprchlíkům pomocnou ruku, bombami se vám odvděčí! Reaguji zároveň na tragické události nejen v Paříži. Tady selhává dlouhodobá politika...

 

Dáte-li uprchlíkům pomocnou ruku, bombami se vám odvděčí! Reaguji zároveň na tragické události nejen v Paříži. Tady selhává dlouhodobá politika přijímání uprchlíků, dále pak politika věčného usmiřování, která míří rovnou do pekel! Bohužel křesťané ustupují radikálním islamistům, dokonce Brusel brojí proti Ježíškovi, vánočním stromečkům a Betlémům!

A tak jsou neustále pošlapávány a ničeny naše tradice! Ve velkém se ustupuje zákeřnému zlu, pokud nastavujeme svou tvář za každou cenu! Žijeme v obavách, když selhávají politici většiny unijních států, kteří zradili odkazy našich předků! Jsou však „trvale“ voleni a prezentováni v médiích, jež si nevidí na špičku nosu! V tomhle žijeme v trapné a zbabělé sféře!

Voliči v České republice jsou jen dobří a skvělí ve volbách, dále pak jsou „do masa stříhanými ovcemi!“ Nedokážou se sjednotit v boji proti uvedenému bezpráví. Prohnilá demokracie pokračuje, uprchlíci si stěžují, jak jim prý naše země ubližuje! Nepravdy se šíří, potupa též!

Je teprve na nás, zda si necháme kálet na hlavu uprchlickou krizí a terorismem. Zatím to tak vypadá, pokud nám kážou o morálce zbabělí! Právě těm je třeba odebrat přístup od lukrativních koryt a kormidla, dokud je ještě čas něco zachránit!

Post skriptum: Článek reaguje na nezvladatelnou současnou uprchlickou krizi, která se stává již nekontrolovatelnou (viz terorismus v Evropě i ve světě). Lidi pokojných vyznání je třeba chránit proti islámskému terorismu, stejně tak památky ve světě.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Dáte-li uprchlíkům pomocnou ruku, bombami se vám odvděčí!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund