přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Nesnáším politiku vydírání!
Flox - Thursday, 24.09. 2015 - 14:19:40
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Jak trapné a ponižující přijímat kvóty, co se týče uprchlíků, kteří většinou nemají s naší civilizací nic společného! Mnohokrát jsme nejen v našich končinách...

 

Jak trapné a ponižující přijímat kvóty, co se týče uprchlíků, kteří většinou nemají s naší civilizací nic společného! Mnohokrát jsme nejen v našich končinách zaznamenali jejich panovačné, fanatické a nepřizpůsobivé chování vůči původnímu většinovému obyvatelstvu našeho národa a zemí Evropské unie.

Co mají tak asi v plánu tihle imigranti? Demograficky a fanaticky plundrovat celou Evropu, zničit křesťanskou víru; zotročit ty, kdož nesouhlasí s islámským radikalismem! Taková budoucnost postupně nastává, protože Evropská unie opět zradila své pilíře i svou kulturu! A bude hůř, pokud nám budou vládnout prospěcháři a kavárenští povaleči!

Jsme svědky evropské politiky, jež putuje špatným směrem! A tak se může stát, že nás naše děti, vnuci, pravnuci atd. budou proklínat – budou nás doslova nenávidět! Zatím je to brnkačka, máme tablety, své kulty celebrit, jenže situace postupem času přituhuje – začíná být vskutku vážná!

V budoucnosti bude opět vážnější, když dojde ke „střetu civilizací“ v otázce víry. A proto jsou politicky a hospodářsky vydírány země, které nechtějí imigranty! Děje se tak schválně na objednávku západních (předlužených) velmocí!

Dokonce hrozí, že nesouhlasící státy (v záležitosti imigrantských kvót) přijdou o evropské dotace, budou nuceny zaplatit stomiliónové pokuty do chřtánu nenasytné Evropské unie! Zase nás vydírá Německo mající máslo na hlavě v otázce historické!

Připadám si jak v nesvobodném protektorátu Čechy a Morava! Opět dochází k perzekuci českého národa, který je nucen těžce pracovat, držet „hubu“ a krok! To se mi nelíbí, jak je s námi zametáno v evropském měřítku!

Jedinou cestou je vystoupit z Evropské unie, začít soběstačně žít a pilně hospodařit pro naši šťastnou budoucnost. Nesnáším politiku vydírání, nesnáším politickou a ekonomickou šikanu v národních i mezinárodních vztazích. Bez panovačné a mafiánské Evropské unie se klidně obejdeme. Bez panovačné a mafiánské Evropské unie nastane pro nás lepší doba.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 10
Účastníků: 1


Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Nesnáším politiku vydírání!" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nesnáším politiku vydírání!
Od: Anonymní - Friday, 25.09. 2015 - 11:17:52
A ne poprvé uvidíme, jak se konfliktem mažou dluhy a ....jedeme dál


[ Odpovědět ]

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
39 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund