přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Můj zoologický sen
Flox - Monday, 12.01. 2015 - 06:31:30

O nedávném snu, který se mi zdál. Je o nesmyslné fantazii.

 

V jedné zoologické zahradě se ucházím o místo. Všechno probíhá hladce, pohovor je příjemný, dokonce si s paní ředitelkou notuji, jenže přichází velmi nepopulární požadavek, jak se to vezme. Chystá se projekt dokonalých světadílů a ekosystémů, který by měl přiblížit život všech zvířat a rostlin vedle sebe.

Velcí masožravci by podle paní ředitelky měli pobývat s býložravci. Tenhle požadavek se mi zdá pro tyhle podmínky nesmyslný, protože by masožravci sežrali býložravce, tudíž by si návštěvník prohlížel nikoliv harmonii v přírodě, nýbrž jatka - jak to chodí v reálu.

Tahle osoba mě nutí, abych se zapojil jako zaměstnanec do projektu a podepsal pracovní smlouvu. Nějak se mi vybavuje fungování - respektive nefungování - onoho scestného nápadu.

Navíc paní ředitelka plánuje umístit do nového plánu lidi, kteří by museli žít na vlastní pěst v zoologické divočině, až mi běhá mráz po zádech, neboť tohle zaměstnání může být pro mě to poslední. Představte si např. umístění antilop se šelmami, dravé ptáky s papoušky, a to všechno na jednom velkém pozemku reprezentujícím zoologickou zahradu. Nevím, jak bude zaměstnanecký poměr pokračovat dál. Vidím to bledě, asi budu sežrán v laboratorní divočině!

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu Ráno
Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Můj zoologický sen" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund