přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Existence právního státu je důležitá
Flox - Friday, 08.08. 2014 - 01:05:17
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Ocitáme se v době, kdy se svobodné podnikání stává sebevraždou. Nějak se musí zajistit ochrana poctivých podnikatelů, a proto sametoví vyděrači hromadně vybírají od nevinných lidí výpalné za tzv. ochranu. Navíc se vyšší vrstvy české společnosti...

 

Ocitáme se v době, kdy se svobodné podnikání stává sebevraždou. Nějak se musí zajistit ochrana poctivých podnikatelů, a proto sametoví vyděrači hromadně vybírají od nevinných lidí výpalné za tzv. ochranu. Navíc se vyšší vrstvy české společnosti distancují od středních a nízkých. K tomu se vytváří neproniknutelná síť pochybné legislativy, která nahrává těm největším zločincům. Právě ti běhají na svobodě beztrestně dál.

Inteligence české země je neustále decimována sexistickou dobou plnou korupce, nemravnosti a zločinů. Moudrý a vzdělaný člověk si ani neškrtne, ani nezaloží rodinu postavenou na lásce a spravedlnosti. Decimování společnosti zasahuje do všech oborů a rezortů lidské společnosti i úřadů. Klausova amnestie nic nevyřešila, jen zkomplikovala a znevážila práci schopných policistů, jimž záleží na spravedlnosti, která v dnešní době poněkud chřadne. Musejí držet ústa i krok, i když dochází k bezpráví ze strany nejvyšších pater justice, politiky a hospodářství. Takovou prognózu si země česká nezaslouží.

Mnohokrát je diskutován případ Jiří Kájínek, jenž je trnem v oku různým mafiánům. A tak dochází k porušování a pošlapávání nejen práva procesního, ale i dalších odvětví legislativy. Současná justice a ministerstvo spravedlnosti hrají super-podjatou hru. Nikdo nechce platit odškodné za dlouholetý justiční šiml.

Nic dobrého se nestalo, jen zlo vítězí na všech frontách. Ministryně spravedlnosti Helena Válková (ANO) tak strká hlavu do písku v případě Jiří Kájínek, aby byla politicky a mediálně in. Nic nového se nezměnilo, stále je občanská společnost sužována bezprávím a diktaturou, v níž nelze dennodenně žít.

A tak klepněme mafii pořádně přes prsty, zabraňme úniku českého kapitálu do daňových rájů. „Velké ryby“ musejí být včas polapeny, aby život v České republice byl postaven na skutečné slušnosti a spravedlnosti, neboť slušní lidé mají právo ve své zemi svobodně žít a dýchat.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Existence právního státu je důležitá" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Claudio
Od: Anonymní - Saturday, 06.12. 2014 - 18:01:46
<a href="http://www.obmreplicas.net/" title='"http://www.obmreplicas.net/"'> replica rolex watches</a> [www.obmreplicas.net]


[ Odpovědět ]


Drake
Od: Anonymní - Sunday, 07.12. 2014 - 06:33:39
replica breitling watches [www.obmreplicas.net]


[ Odpovědět ]

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
42 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund