přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
MaggieLann + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Genocida v ČR pokračuje beztrestně dál!
Flox - Friday, 20.06. 2014 - 19:56:23
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

K moci nastoupila nová vláda, ale problémy nemocných a handicapovaných se vůbec neřeší. Odebírání invalidních důchodů...

 

K moci nastoupila nová vláda, ale problémy nemocných a handicapovaných se vůbec neřeší. Odebírání invalidních důchodů pokračuje beztrestně dál. Současné pravici i levici je úplně jedno, že ti znevýhodnění a opravdu potřební jednoho dne skončí pod mostem, navíc budou vybírat odpadky z popelnic, aby se mohli nějakým způsobem uživit.

Genocida v ČR pokračuje, i když se změnila vláda! Zničeno je víc a víc lidských životů. A tak se často zneužívá situace, v níž se nemohou nemocní a handicapovaní bránit. Ani Evropská unie nezakročí proti tomuhle zlu, protože jí situace v našem státě – i přes věčné kritizování a prudění – naprosto vyhovuje.

Nová vláda, i když je kombinací pravice i levice, mi připomíná fašistický režim. Ještě chybějí koncentrační tábory a plynové komory pro likvidaci nemocných občanů! Kam jsme to došli po 25 letech?! Opět se vracíme do nelítostného kapitalismu, kde o výsledcích státního hospodaření rozhoduje jen úzká hrstka vyvolených představitelů!

Řádní a poctiví občané jsou v našem státě za svou slušnost krutě trestáni, kdežto kriminální „kmotři“ si žijí vysoce nad poměry. V dnešní době pochybuji o jakési spravedlnosti na pozemském světě. To by se musel národ probudit, „intenzivněji“ volit a demonstrovat proti bezpráví, které tady zavádějí prospěcháři, jimž humanita a pomoc bližním absolutně nic neříká.

Dobro je dennodenně zesměšňováno a šikanováno – zlo zas vyzdvihováno a podporováno! Pokud by současný invalida zamířil po odebrání svých jistot na Úřad práce, nic by mu to nepomohlo, neboť i zdraví lidé mají problém sehnat zaměstnání.

Jen se podívejme na nabídky volných pracovních míst, jejichž absurdní a nesmyslná skladba mi připomíná devastovanou a nesoběstačnou krajinu i společnost, kde likvidace nevinných lidí beztrestně probíhá dál. Jak tuhle zapeklitou a nezáviděníhodnou situaci vyřešit?

Veškeré reformy musejí začít odshora, nikoliv odzdola. Občané tak musejí sebrat všechnu svou odvahu, aby razantně vyčistili ten Augiášův chlív a aby vyhnali ty, kdož škodí našemu národu! Majetek „tunelářů“ musí být rovněž zabaven ve prospěch státu. Teprve pak může naše společnost i ekonomika – s čistým štítem - nastartovat směr vedoucí k prosperitě.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Genocida v ČR pokračuje beztrestně dál!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund