přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Úskalí seznamovacích portálů
Flox - Tuesday, 12.11. 2013 - 17:15:22
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Situace na seznamovacích portálech je pro někoho veselá, pro jiného zas smutná. Troufl bych si napsat, že se zde posuzuje člověk podle znamení v horoskopu, vzhledu, zázemí a finanční nezávislosti.

 

Situace na seznamovacích portálech je pro někoho veselá, pro jiného zas smutná. Troufl bych si napsat, že se zde posuzuje člověk podle znamení v horoskopu, vzhledu, zázemí a finanční nezávislosti. Některé ženy a dívky se – s prominutím – chovají jako „fifleny a zlatokopky.“ Nevědí, co znamená zodpovědnost. Netuší, kdo by pro ně mohl být skutečným životním partnerem, a tak jsou lidské osudy spjaty s neštěstím, rozvody, chamtivostí, vypočítavostí a podobnými nesmysly. Jak zbytečné! Přesto vidím třicátníky na ocet – náročná žena by jistě řekla: „ zoufalci, mamánci, papánci a šampónci.“

Kam jsme se to dostali? Do reality, která není růžová. Pak si dotyčná něžná pohlaví stěžují, že je vysněný partner podvedl, opustil, ba dokonce okradl. Veškeré neštěstí často odnášejí nezletilé děti. Dále se bezohledně plive na náboženskou víru, ekologii a levicové myšlení.

Jsme bohužel nasyceni lhostejností a nekulturností v našem národě, kde je slušnost, láska i věrnost tabu. Ještě je třeba zmínit anonymy nejen ze zahraničí, které mají za cíl oškubat a ožebračit důvěřivého člověka, jenž touží pomáhat trpícím a zuboženým. Jak hanebné!

Dnešní doba nejspíš používá známé rčení: „Za blbost se platí.“ Ještě bychom řekli: „Za lásku a obětavost též.“ Křesťané však praví, že konat dobré skutky je stále aktuální, aby společnost poznala, kdo ji ve skutečnosti miluje. Kéž by našli tu láskyplnou cestu i aktéři na seznamovacích portálech – mužského i ženského pohlaví, aby se společnost v naší vlasti dočkala příznivého demografického vývoje i psychické kondice.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 10
Účastníků: 1


Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Úskalí seznamovacích portálů" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Úskalí seznamovacích portálů
Od: Anonymní - Thursday, 21.11. 2013 - 16:37:22
mně se nelíbí, že některé křesťanské seznamky vybírají registrační poplatek 500czk na svůj provoz a navíc nabízejí věřícím k seznámení ateisty. Myslím, že majitelé seznamek jsou to "vlci v rouše ovčím" a jen bohatnou na tom, že se nezadaní chtějí seznámit.


[ Odpovědět ]

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
39 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund