přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minulost, současnost a budoucnost uměleckých směrů...
Flox - Tuesday, 15.11. 2011 - 18:25:32
Téma: Próza - Experiment

Podporujme průkopnictví, neboť průkopníci skvělých, prospěšných a užitečných věcí jsou vytouženými klasiky půvabu, upřímnosti a nesmrtelnosti.

 

Chtěli experimenty v umění, ale pak je odvrhli. Chtěli vyvinout nové směry v této múze, ale zřekli se oné myšlenky. Například chtěli Underground, ale Underground poslali vlastně do hlubšího Undergroundu. A tak je charakterizována doba, jež oplývá skepsí a beznadějí. Co tedy nastává? Zatím tzv. počátek "dobrovolné správy", která je typická snahou, obětí a smířením. Společnost tohle vyžaduje. Společnost očekává naše činy a odkazy na dědictví klasiků. Pojem klasik by měl být definován jako osobnost se zásluhami pro dobro celého lidstva, planety Země a celého vesmíru. Jsem toho názoru, že levice musí iniciovat onen vznik "pokladnice světa" v oblasti umění. Je třeba se zbavit četných hrozeb, je třeba vytvářet umělecké, sociální a přírodní fondy pro blaho a harmonizaci společnosti. Veškerá společnost musí žít perspektivně, musí žít v aktivech. Nesmí být předlužená. Ideální stav existuje, ale je nezbytné k němu nadále směřovat. Tak zní poselství bez bariér, bez diskriminace a bez hrátek na první dojem. Podporujme průkopnictví, neboť průkopníci skvělých, prospěšných a užitečných věcí jsou vytouženými klasiky půvabu, upřímnosti a nesmrtelnosti. Bádejme s láskou, pochopme svět i jiné světy. Třeba se dostaneme do "jiné dimenze", jež se nazývá ideální stát, vždyť umělecká pokladnice napříč uměleckými spektry žije nadále, protože chápe dobové souvislosti bez demagogie a nenávisti. Jednou se nastartuje nejen ekonomický růst, nýbrž růst morální, jenž obsahuje bohatství, které je charakterizováno vyspělou civilizací ve vytoužené a vyspělé době. Právě vyspělá civilizace dovede naslouchat. Naším poselstvím je poučit se z chyb a omylů, aplikovat jen to dobré a užitečné, a to bez předsudků. A proto úspěšný a přínosný koncert minulých, současných a budoucích uměleckých směrů přináší své plody, přináší pochopení, přináší pomoc, očekávanou perspektivu a hlavně moudrost.

Václav Kovalčík, 28. 10. 2011, Náchod

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Experiment:
ROMANCE JEDNOSLABIČNÁ

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 10
Účastníků: 2


Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Minulost, současnost a budoucnost uměleckých směrů..." | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Minulost, současnost a budoucnost uměleckých směrů...
Od: teodorich - Wednesday, 16.11. 2011 - 09:24:22
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
toto pochopi len malokto. davam 10


[ Odpovědět ]


Re: Minulost, současnost a budoucnost uměleckých směrů...
Od: Fugas - Sunday, 20.11. 2011 - 17:12:42
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Nádherný apel. Díky. 10b


[ Odpovědět ]

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
45 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund