přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Nenechám se šikanovat!!!
Flox - Sunday, 03.04. 2011 - 09:40:20
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Dost bylo APARTHEIDU v České republice!!!

 

Vážení a milí čtenáři, publikoval jsem na četných internetových stránkách, na nichž většinou panuje zbabělé a závistivé prostředí. A proto bych Vám všem chtěl vzkázat, že se nenechám šikanovat a tzv.“vojebávat“ od zakomplexovaných individuí.

Někteří závistivci využívají až zneužívají situace, že nemám na právní a advokátní služby. A ještě k tomu přispívat na umělecké weby zadarmo a zároveň být trestán za své názory a postoje? Nepřipadá již v úvahu. Přispíval jsem rád, ale našla se parta těch, kdož shodili a dodnes shazují mou tvorbu.

Zklamali mě umělci, které jsem podporoval. Dnes nám vládnou TOPKY, VV a ODS, z čehož vyplývá, že člověk jako já nemůže nikdy nic vyhrát. To raději skončit pod mostem, vždyť existuje i tato varianta!!!

Dostali mě zbabělci, tam kde chtěli. Přesto bych chtěl poděkovat lidem a přátelům, kteří mě podrželi v období prosperity i v období tragického úpadku.

Jedno bych chtěl říci, abyste zvážili, co je skutečně krásné, vždyť jsem se snažil zasévat a rozdávat dobro, ale sklidil jsem bohužel zlo. Kde panuje spravedlnost? Nikde.

P.S. Situace se natolik zhoršila, že často uvažuji, zda mám něco na umělecké weby vkládat. Bohužel jsem doplatil, respektive dojel na svoji dobrotu. Nepotřebuji žádnou uměleckou školu, vždyť školou jest sám život. Nenechám se šikanovat!!! Dost bylo Apartheidu v České republice!!!

Václav Kovalčík, 3.4. 2011, Náchod

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 9
Účastníků: 2


Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Nenechám se šikanovat!!!" | Přihlásit/Registrovat | 22 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Avelote - Monday, 04.04. 2011 - 13:10:47
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://tauerovablanka.mypage.cz
V životě není nic jen černé, nebo jen bílé. Pokud zde Flox píše (jak to nevyznívá zcela, ale domnívám se) o anonymech, kteří se často snaží otrávit vzduch lidem, kteří se snaží publikovat své věci, tak na tom jistě kus pravdy bude. Jistě, ne každý může být dokonalý, ale svou snahou se všichni postupně pomalu zlepšujeme. Každý dá do svého díla svou energii a chuť tvořit a předat výsledek ostatním. Je v tom dobrý úmysl. Kritika je dobrá a posusvná věc. Jen by měla být vždy slušná a ve svém efektu by měla slabšímu poradit co a jak vylepšit. Pak je vše v pořádku.
Je faktem, že život opravdu spravedlivý není a nejvíc zraněni se pak cítí být lidé, kteří se snaží kolem sebe šířit dobro. Svět je nespravedlivý, takže i těm kladným se dost často vrací zápory. Tak už to chodí a je na každém, aby se s životem popral a naučil se ho brát, takový jaký je - tvrdý. Nemyslím tím otupět, nebo se stát stejně nevraživým, jen si najít správné stanovisko. Pokud jsem správně pochopila tvůj text Floxi, držím palce.


[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Wednesday, 06.04. 2011 - 08:53:41
Floxi, potažmo Avelote. FLOX je ( z jeho pohledu) nedoceněný umělec, dávající ze sebe to nejlepší a je za to šikanován nepřejícími autory, kteří mu nesahají ani po kotníky. On dostal již tolik dobrých rad, že kdyby se přidržel jen desetiny z nich, byl by vidět nějaký posun k lepšímu, ale tady je to naopak,úroveň jeho fotek jde strmým pádem dolů.Je vidět, že FLOXovi nejde o úroveň, ale o slova chvály, ale tady se opravdu NIC pochválit nedá. Jinak Avelote, ty jsi též z podobné sorty, nesnášíš kritiku a považuješ ji za útok na tvou osobu. Náš-li možnost pomstít se, ráda možnosti využiješ. Ne všichni tady na Minimaxu mají tak krátkou paměť, aby zapoměli na tvé výpady a popásovky z tvé strany.Takže se nedivím, že si s Floxem notujete. Jste prostě neomylná ale bohužel nepochopená dvojka geniálních umělců, něco jako Prokletí básníci. ANONYM

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Aine - Wednesday, 06.04. 2011 - 12:17:59
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Jak znám Avelote, tak to sotva byla ona... Tahle osůbka je velice hodná a mírná, ještě jsem si nezažila, že by někoho kdekoliv napadala, někomu škodila.

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Thursday, 07.04. 2011 - 17:33:44
Škoda, že ti neslouží paměť. Tahle osůbka, velice hodná a mírná, dovede bejt pěkná štěkna a jedovka. ANONYM P.S. Není anonym jako anonym.ANONYM sem jen já,já,já!!!!!!

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Wednesday, 06.04. 2011 - 20:44:22
Tak jsem pochopil, že ty nás nezištně a hlavně ZDARMA zásobuješ svými veledíly a my jsme ti kreténi, kteří nedovedou ocenit tvou velkorysost a špičkové umění fotografické. Tu i onde si stěžuješ a lkáš a nikdy tě nenapadlo zamyslet se sám nad sebou. Z tvého pohledu za všechny tvé neúspěchy mohou ONI. Prober se, ani tady, ani nikde jinde tě nikdo nudli utírat nebude.

[
Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: meritus - Thursday, 07.04. 2011 - 19:22:33
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
AMEN

[ Odpovědět ]


Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: epos06 - Sunday, 03.04. 2011 - 20:57:20
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Po přečtení tvého textu mě napadla Óda na ubohého Floxe. Aby mě nevyrazili, raději sklapnu opatky a mizím. Míša


[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Wednesday, 06.04. 2011 - 20:49:41
Inu chudák, který si vezme PC a foťák a půjde trucovat pod most.

[ Odpovědět ]


Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: beda - Sunday, 03.04. 2011 - 19:08:40
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Viz Vyzel a Majka ! Jsi chudák. Ahoj.


[ Odpovědět ]


Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Sunday, 03.04. 2011 - 14:29:10
Naprosto souhlasím s Vyzelem a ve všem. Divíš se, že nemáš komentáře a když, tak ne moc líbivé? Já osobně, pokud si pamatuji, kdo nereaguje na komenty, tak přestávám komentovat. Čas a snaha čtenáře (diváka) by měla být odměněna také tvým názorem - či poděkováním. Základ slušnosti. Pleteš si pojmy, šikana je úplně něco jiného, ovšem u tebe to může být i rada, která se ti nelíbí. Každý má co zlepšovat, zapřemýšlej o tom. Zdraví Majka.


[ Odpovědět ]


Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: vyzel - Sunday, 03.04. 2011 - 11:13:43
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://fotokoutek.webnode.cz/
Co to má jako bejt...někdo Ti šlápl na kuří oko? Jaksi jsem nepochopil na co si vlastně stěžuješ. Jestli se nemýlím, považuješ kritiku Tvých děl za šikanování a vojebávání. Především by jsi měl na kritiky písemně reagovat a né dělat mrtvého brouka a urazit se. Kritika (i anonymní) by Tě měla přimět k zamyšlení a postrčit dopředu. Ahoj.


[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: animula - Sunday, 03.04. 2011 - 23:15:25
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Vis, precti si ten uvodnik... Flox je spatny autor, ktery se ani nesnazi; podivej se na stara dila funguse, co to bylo za nezajimave fotky, a podivej se na nej ted- jeden z nejlepsich fotografu, co tu mame. A pote, co jsme ho kritizovali, tak nam tu nenadaval, nevyhrozoval, nepsal tu nic o 'apartheidu' (vsadim se, ze flox ani nevi, co to slovo DOOPRAVDY znamena, ani z jakeho pochazi jazyka, jinak by to nemohl nikdy napsat), ale zlepsil se, extremne. Pak si vymysli falesnou prezdivku, kterou se tu sam sebe zastava... To me pobavilo asi nejvic. Floxovi nikdo nebranil rict, ci ma na srdci, mohl klidne napsat pod kazdou kritiku, proc s ni nesouhlasi nebo proc je ta kritika nelegitimni. Misto toho nam sem pise urazene manifesty, jako kdoby nekoho zajimalo, ze uz nas neoblazi svymi spatnymi fotografiemi, ktere se ani NESNAZI zlepsit. Floxi - jestli mi chces neco rict, napis mi pod svym jmenem soukromou zpravu, nevymyslej si tu nejaka alter ega a muzeme to klidne probrat; ver mi, jsem pristupna a otevrena rozumnym diskusim, ne hazeni spiny a ukazovani prstem, coz presne timto pseudoprispevkem delas.

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Monday, 04.04. 2011 - 12:34:07
no jasně... Ten můj komentář ze včera se redakci nelíbil, že jste to smazali? Změňte design a nabídku webu, přestańte se tady nutit do "kritiky", když se tady stejně neděje umění, ale spíš snahy o co technicky nejlepší kýče. Sorry animulo, ale jak jsou ty fotky funguse nejlepší, co tu máte? Děláš si srandu? Je tu minimálně několik autorů, kteří se skutečně snaží o "fotografie - umění". A jsou mnohokrát zajímavější a lepší než to, co tady zřejmě i redakce chce oceňovat.

K Floxovi opakuji - znám ho z jiného webu a ten jeho příspěvek je, si myslím, o někom jiném, než o vašich kritikách - jde o minimální procento "uplných anonymů", kteří se nikdy nepodepíší, jen urazí a jdou dál. Většinou jde o zaryté odpůrce, kteří z nějakého důvodu mohou tady na tomto webu i bodovat, ne jen psát, jak je to většinou jinde na jiných webech.

Jinak mi Vaše celková reakce na Floxe - kolektivní - připadá dost ubohá. Je tu rozšířeno chválení na všechny strany, i za úplné koniny, ale jakmile se vyskytne někdo "jiný", náhle se z Vás stanou "kritici". Jenom si vybíjíte napětí na někom, kdo v tom nejede s vámi, což je šikana. Jak u dětí ve školce, tak mezi dospělými :-) Tuto šikanu ale rozpoutali neviditelní agresivní anonymové, k těm se pak vždycky přibalí ještě někdo slabší, kdo si chce jenom trochu "přidat" a zašti´tuje to "uměleckou kritikou". Přitom - ač se Vám to líbí nebo ne, Flox není o mnoho horší, nebo lepší autor, než je průměr. Aine

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: hroudka - Monday, 04.04. 2011 - 15:28:55
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Proč nám sem chodíš kázat, nikdo na tebe není zvědavý, Floxi v převleku :) jdi na jiný web, pokud jsme na tebe zlý, a podepiš si příspěvky sám. Tvoje příspěvky jsou o dost horší, než průměr minimaxu, fungusovi nesaháš ani po paty, Floxi. Aneb Áj drank tůůů mač láááást naaaaajt

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Monday, 04.04. 2011 - 17:27:01
Já nejsem Flox, já jsem Aine. Jsem někdo jiný. Nicméně chápu pozici Floxe a chápu, na co reaguje. Nechodím vám sem kázat, jen když mě něco zaujme, tak na to reaguju. Jsem tu dokonce zaregistrovaná. Nechci se jednou za měsíc sem přihlašovat kvůli jednomu komentáři, tak píšu jako anonym, co se podepíše.

Sleduju tady kritiky i ty debaty o hodnocení - taky jsem tu publikovala, kritik je málo, ale to je tím, že je tenhle server malý. Jenže je tu hodně zlosti na ty "pokrytecké" poměry a tak sem lidé i chodí škodit. Já nejsem Flox, opravdu ne. On navíc nekáže, ten člověk. Kvůli tomu, že dokumentuje život parku a života v něm, není kazatel. Nechápu proč to někoho popouzí. A pak si na tomto člověku vybíjí mindráky. Znám i několik opravdu pěkných fotek od Floxe, nevím jestli je má i tady, nedívala jsem se.

Co se týče toho jeho "umění", je nutné chápat umění jako vyjádření - v čem by byly jeho fotky lepší, kdyby byly technicky dokonalé? On prostě nefotí starý zdi a broučky. Někdy se do díla tohoto člověka promítne i kus jeho citlivého vnímání a mě se to někdy opravdu líbí.

průměr minimaxu je kdo? dejme tomu fungus? Pak je to tady ale o tom, jak kdo umí zaostřit foťák. Velkým plusem Floxe např. je, že on sem nikdy nedá kýč. Literaturu nehodnotím, jen někdy, příliš jí nerozumím.

Takže "hroudko", opravdu nejsem Flox, ale Aine a tohle si myslím :-) Aine

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Monday, 04.04. 2011 - 18:36:03
tak bych to shrnul, ze Aine o fotografii nic nevi, neozumi ji, a Floxova dila se ji lidi. My ostatni jsme svine a hajzlove na mizernem serveru, protoze se nam to - na rozdil od ni - nelibi. Vynikajici logika.

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Monday, 04.04. 2011 - 19:01:19
achjo... to je tvoje logika. Zase jsme v agresivním kolotoči podsouvání nápadů... Viděla jsem reakce na Floxovy věci na minimaxu, přišly mi O.K. On v tom textu mluví o šikaně - od superagresivních anonymů. Vím, že na jiném serveru mu chodili škodit psychotici, fanaticky. Bylo vidět, kdo to dělá, protože museli mít identitu. Jestli se něco stávalo i tady, nevím.

"Vy ostatní" si to přeberte sami, s tím vaším uměním. Někdy se mi něco líbí, většinou ne, ale nemám ve zvyku někam někomu chodit plivat. Můj názor je ten, že to jsou často kýče, mnohem víc se mi líbí, když někdo píše nebo maluje nedokonale, ale chce tím něco skutečně zformovat. Ale že bych tady chtěla někoho vychovávat, nebo ho nutit, ať to dělá jinak, to nemám v úmyslu.

O fotografii něco málo vím, a některá Floxova díla se mi skutečně líbí. Já ho nechci obhajovat jako vynikajícího autora, ale jako autora, který se vymyká. A někdy ho někdo nespravedlivě napadá, jen tak, aby vylil svou zlost z bůhvíčeho.

To je všechno, už mě to nebaví tohle dál vysvětlovat. Aine. Anonyme už si dál nevymýšlej, nic neshrnuj. myslím, že se to dá pochopit, co říkám.

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: hroudka - Monday, 04.04. 2011 - 22:23:35
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
děkujeme, tvá moudrost nás opravdu obohatila, teď odejdi.

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Avelote - Tuesday, 05.04. 2011 - 12:16:07
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://tauerovablanka.mypage.cz
Ano, je to pravda. Aine rozhodně není jedna a tatáž osoba, jako Flox. Oba jsem v minulosti potkala na jiném serveru, tak to můžu potvrdit. Jak Flox, tak aine, tam byli slušnými autory.....

[
Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Aine - Tuesday, 05.04. 2011 - 15:34:51
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Díky Avelote, nenapadlo mě, že mě bude animula pokládat za Floxe. Radši jsem se už přihlásila, aby bylo vidět, že nejsem Flox. Byla jsem slušná, až na to, že jsem někdy byla i strašně sprostá :-D Ale v debatách. Tady je mnohem přísnější cenzura, i díky tomu, že jsou třeba v redakci paranoidní. Viz. animula a její závěr, že jsem alter-ego Floxe. Přitom mě už zabanovali a ani si to nepamatujou už...

Při posuzování díla jiných, mi přijde hloupé někomu neustále dávat nízké hodnocení a nic k tomu neříct. To je právě ta šikana, o které Flox psal. Takže se v tomto asi dám považovat za slušného autora.

A pro hroudku: ... ty mě vyháníš jak ducha :-)

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Avelote - Wednesday, 06.04. 2011 - 14:30:26
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://tauerovablanka.mypage.cz
Ano, právěže tady se dá bodovat anonimně. Na některýh serverech se objeví, kdo body dal a pak je jakýmsi nepsaným pravidlem, vysvětlit co se komu na příspěvku nelíbí a slušností je poradit, jak se chyb vyvarovat. Pokud to dotyčný nedělá, je to jeho ostuda. Už jsem se zmiňovala o tom, že tady se stává i to, že si jeden autor znelíbí někoho z konkurence (nemluvím konkrétně, ale všeobecně), pak mu dá za svého PC nízký počet bodů, jinde udělá to samé třeba u známého, nebo v internetvé kavárně a nebo v práci, takže může byť sebelepší příspěvek doslova zazdít). Ale už jsem se nad tohle povznesla a naučila jsem se tomu smát. Když má někdo takové ubohé potřeby a udělá mu to radost, prosím. Já tvořím jak umím a pokud mi někdo dá dobrou radu, jsem za ni moc ráda. Pokud se bude chovat způsobem o kterém jsem psala, přejdu to a budu se snažit dál a doufat, že i tak si alespoň něco málo někdo z mých příspěvků "odnese"...

[ Odpovědět ]

Re: Nenechám se šikanovat!!!
Od: Anonymní - Wednesday, 06.04. 2011 - 05:47:25
Apartheid --- Výraz pochází z afrikánštiny a znamená oddělení či odloučení. viz wiki.

[
Odpovědět ]

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
98 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund