přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

04.02.2006 22:33 Tvé právo končí tam, kde začíná právo druhého
Jako správce serveru, kde se k dnešnímu dni nachází téměř čtyřiapůl tisíce příspěvků, z nichž mnohé jsou velmi hodnotné, si dovoluji upozornit především nově příchozí autory na několik zásadních věcí:

Ve všech směrech budou na minimaxu dodržovány a respektovány zásady demokratické společnosti, k nimž náleží svoboda projevu, a zároveň budou důsledně uplatňovány mechanismy zajišťující jeho fungování v takové společnosti. Což v praxi znamená, že veškeré příspěvky jakkoli porušující zákony ČR budou bez milosti a výhrad mazány a jejich autorům bude přiřazen doživotní blok vstupu na tento server.

Nebudou tolerovány žádné projevy zesměšňující nebo jakkoli jinak hanobící osoby jiného vyznání, barvy pleti či přesvědčení. (Pro ilustraci se podívejte do zpráv, jaké to má geopolitické důsledky). Zároveň všechny příspěvky či komentáře propagující užívání zákonem zakázaných látek budou taktéž mazány.

Pokud máte zájem tato svá díla prezentovat, jistě pro ně naleznete vhodnější umístění na jiných, tematicky zaměřených serverech, ale zde se takovéto aktivity nebudou tolerovat.

Je mi líto, že jsem nucen toto napsat, ale je vidět, že si demokracii mnozí pletou s anarchií a odmmítají respektovat zákony této země i druhé lidi. A o takové tu, popravdě řečeno, tak trochu nestojím ani já, a nejspíš ani autoři, kteří mají zájem tvořit umění a hodnoty, nikoli někoho urážet nebo zesměšňovat.

Administrátor
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund