přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

30.06.2005 11:39 Novinky z kutury
Poslední rozloučení s Jiřím Kodetem

Za přítomnosti prezidenta Václava Klause se v historické budově pražského Národního divadla dnes 30.6.2005 od jedenácti hodin loučili herečtí kolegové s Jiřím Kodetem, jenž zemřel v sobotu. Odešel vynikající herec a osobnost.
Mezi jeho nejznámější filmy patřily Ostře sledované vlaky, Hotel pro cizince či Všichni dobří rodáci. V roce 1982 skvěle ztvrátnil kapitána Exnera v detektivce Smrt talentovaného ševce, Pelíšky (kdo by neznal "dávám bolševikovi rok..."). Poslední jeho rolí byl František Vláčil, kterou si dvojnásobný držitel Českého lva zahrál ve snímku Sentiment v roku 2003.

Další dobří herci do Varů

Herci Gael García Bernal (Amores Perros: Láska je kurva) a Michael Madsen (Thelma & Louise) jsou dalšími hvězdami, které navštíví Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, jehož 40. ročník začne již v pátek večer.

Válka světů - film

Režie sci-fi natočenou podle románu H.G. Wellese Válka světů se ujal Steven Spielberg, hlavní roli přijal Tom Cruise.
Film je údajně plný napětí, překvapení a diváci odcházeli ze sálu "s otevřenými ústy."
Na planetu Zemi se ovšem řítí nebezpečí nepředstavitelného rozsahu. Má podobu mimozemských predátorů, kteří se rozhodli naši civilizaci zlikvidovat a jsou na to technologicky skvěle vybaveni. Osobní potíže ustupují do pozadí. Lidé, včetně Rayovy rodiny, se musí semknout, pokud mají mít alespoň minimální šanci na záchranu.

"Čo sme kto za ludia" aneb nejsledovanější pořady

Máme-li věřit statistikám o nejsledovanějších pořadšech včerejšího večera, jsme pravděpodobně lidé nepříliš spokojení se svým vzhledem, kteří se chtějí bavit na neštěstí druhých a touží po romantice:
Nejsledovanější TV pořady 29.6.: 1. NOVA - Natočto! 1255000 diváků. 2. NOVA - Doktor Hollywood 1210000 diváků. 3. ČT 1 - Vypadáš skvěle 1005000 diváků. Zdroj: ATO-Mediaresearch.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund