přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

27.06.2005 10:21 Karlovy Vary a
Filmový festival Karlovy Vary se blíží. Jeho presidium (výborný Jiří Bartoška) nám slibuje opět významné hosty. Roberta Redforda a Sharon Stoneovou. Dnes těžko můžeme spravedlivě hodnotit, zda je to hodně nebo málo, rozhodně patří organizátorům festivalu uznání, že se snaží do malinkého Česka s dnes již výrazně sníženou filmovou tvorbou přitáhnout celebrity, které festival ozdobí. Ostatně v Evropě jich mnoho významných není, pouze Berlínský si udržuje svůj punc.
Filmové Cannes dnes je zajímavé spíše druhou kategorií a tou je tvorba a prodej erotických filmů, italská jména se rozplynula v prachu zapomnění, mašinérie Oscarů prostě válcuje vše. O to více ceníme urputnosti Zlínských pořadatelů a jejího šéfa Vítězslava Jandáka, že tak bojuje o výslunní nejen festivalu, ale především dětského (velmi potřebného) filmu. Kdysi česká velmoc pohádek a kreslených filmů dnes hledá své nové umělce a také své nové mecenáše. I Minimax se snaží ukázat nové talenty, kteří by právě na poli dětského filmu mohly najít své uplatnění. Ale to není cesta trnitá, to je mnohem a mnohem horší.
Televize „Óčko“ připravuje soutěžní pořad, kam lze zaslat svůj vlastní clip. Konečně první počin, kdy někdo hledá a chce nabídnout nové. Budeme držet palce všem, kteří svou účast v soutěži zkusí.
Aaron
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund