přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
RoxanaWig + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

27.06.2005 10:33 VIP pro Vás
Pro naše mladé autory a umělce jsme požádali o několik poznámek zpěváka, herce, režiséra a producenta pana Edwarda Tomase (www.etp.cz), který popřál našemu novému serveru hodně úspěchů a vzkazuje:

1. Úspěch přináší jen 100% víra a to, že co dělám, je dobré a také 100% vytrvalost. Kdo oboje vydá, k tomu se štěstí přikloní.

2. Co nikdy autor nesmí, je opájet se vlastním egem. Vždy musí myslet na ty, pro které svůj kumšt dělá. Ale pochvala souseda není to, co by mělo být pro práci umělce absolutně směrodatné (význam mají právě cizí názory).

3. Úspěch je silně emotivní zážitek. Je nutné být na něj připraven, protože kdo není, tak jej neunese a sám se odsoudí k propadnutí.

Panu Edwardu Tomasovi děkujeme, přejeme už brzy zahájit nový seriál na TV Nova (režie zřejmě Jiří Adamec) a doufáme, že některé náměty našich přispěvovatelů zaujmou naší producentskou špičku. Trochu „nové“ krve i do úspěšných vod TV by (alespoň podle mého názoru) neškodilo.

Aaron

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund