přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

30.01.2005 14:13 Slovo šéfredaktora
Minulý týden nebyl pohled na okolí naší společnosti moc hezký. Sněmovna válčící se Senátem, premiér Gross hledá zpětně svoje příjmy na luxusní byt, euroskeptici se změnili v eurobijce navržené ústavy, a tak radost nám udělali jen ti, kteří se rozhodli navštívit náš nový server a někteří dokonce poslat svůj příspěvek. Řada z nich má velmi dobrou úroveň a i „hvězdičkování“ našich čtenářů o tom svědčí.

Také fotografie, které byly zveřejněny, jsou vcelku pěkné a řada autorů ukazuje svoje výborné cítění.

Přiznávám, že takový zájem hned v prvním týdnu nás překvapil. A to hodně příjemně. Ještě příjemnější je však překvapení nad úrovní autorů. Ukazuje se, že televizní zábava doplněná hollywoodským nářezem není jediné, co lze české veřejnosti nabídnout. A tak vedle renomovaných umělců se možná právě na našich stránkách rodí noví Hrabalové, Čapkové, Soudkové, Drtikolové nebo Formanové či Hřebejkové. A to bychom si moc přáli.

A novým autorům přeji, aby se nedali odradit případnými negativními komentáři, protože co člověk, to vkus a to názor. A kdyby jen jediný čtenář měl radost, kdyby jen jedinému udělala dobrá fotografie hezký den, pak to stálo a stojí za to. Tak vydržte, protože každý autor ví, že i ten nejmenší úspěch je vykoupen prací a potem a že každá řádka bývá zaplacena balvanem dřiny a vařící se krve.

Děkujeme za názory na CHAT, pokud by se ukázalo diskusní fórum jako málo zajímavé, na CHAT se připravíme.

Aaron

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund