přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

02.03.2005 16:11 Tak a máme to
Rozdílení letošní Oscarů překvapilo novináře a nízkorozpočtový film (30 mil. USD) "Milion dolar baby" přeskočil „Aviatika“ tedy Letce s Leonardem di Capriem a přebral mu nejcennější sošky. Osobně přeji moc cenu Morganu Freemanovi, u Hillary Swank zůstanu asi zdrženlivější.

Překvapení u Oscarů má ještě jednu dimenzi. Podle internetového hlasování MfD resp. „idnes“ je pouze 13% hlasujících přesvědčeno, že udělené Oscary vyjadřují uměleckou kvalitu filmu či jeho hlavních protagonistů. Tak nízkou důvěru k Americké akademii asi jen tak nenajdeme. Ale k vlastním vítězným filmů se vrátím a zkusím později k nim nějaké krátké vyjádření.

Zdá se mi, že se Minimax technicky opravdu vylepšil a tak jen naši redaktoři si příliš užívají lyžovaní a odborné komentáře (podle mé představy) trochu váznou. Naštěstí je hodně těch ostatních a přibývají i noví přispěvovatelé a autoři. Kvalita jejich prací má stále vysokou úroveň, tak co více si přát.

Aaron.

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund