přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
TresaTabor, CoryMuir4, FrankJScott, AurelioDal + 8 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

07.09.2011 21:58 Upřímná soustrast rodinám hokejistů
Dnes, sedmého září 2011, byl svět konfrontován se šokující zprávou, že letadlo Yak Service YK42 strartující z Jaroslavi se zřítilo při vzletu. Na palubě byl hokejový team ruské KHL - Lokomotiva Yaroslavl. Zdá se, že k současné chvíli přežili pouze dva lidé.

Letadlo společnosti Yak Service firmy Tatarstan Air Yakovlev Yak-42, registrační značka RA-42434 mělo letět z ruské Jaroslavi jako charter do Minsku v Bělorusku. Na palubě bylo 37 pasažérů (celý team) a osmičlenná posádka.

Nicméně po vzletu v 15:50 místního času z letiště Tunoša v Jaroslavi letadlo narazilo do antény u letiště, posléze narazilo do terénu, a zastavilo se asi 1000 metrů od letiště rozpadlé na dvě části. Ocasní část se zastavila na břehu řeky Volhy, trup letadla spadl do řeky. Zatím bylo nalezeno 26 těl, dva těžce zranění byli převezeni do nemocnice.

Klub potvrdil, že celý jejich A-team byl na palubě, vč. Jana Marka, Karla Rachůnka a Josefa Vašíčka z Česka, a Pavola Demitry ze Slovenska. Cestovali na první zápas sezóny v Minsku.
V nemocnici je jeden ze stewardů a hráč Alexander Galimov, který je stále v kritickém stavu s popáleninami na 80% těla. Stav stewarda je stabilizovaný.
Podle letecké kontroly na letišti aeroplán vystoupal několik desítek metrů, pak se prudce sklonil doleva a dopadl na zem.
Příčiny nehody se vyšetřují.
Všichni českoslovenští hráči byli zkušenými hokejisty a hrdými reprezentanty.
Rádi bychom tímto vyjádřili naši upřímnou soustrast rodinám a přátelům všech hráčů, i všem jejich příznivcům. Je to obrovská ztráta pro všechny, a celý sportovní svět, nejen ten hokejový.

Redakce MINImax.cz
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund