přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

20.02.2005 13:18 Nový TOP na obzoru
Přicházejí nám stále kvalitní příspěvky a přestože už to není (a to je dobře) takový „nával“, je to stále radostné čtení a dívání. Moc nás těší, že se autoři pokoušejí o nové formy a nové projevy. Nic se nedejte odradit negativním komentářem, protože vkus má každý podle své osobnosti. Snad jen doporučení: Nereagujte na kritiku nepřiměřeně, Vaše publikum to okamžitě zaregistruje a odvrátí se od Vás. Argumenty o „fundovanosti“ platí obvykle pouze pro profesionální PLACENOU! kritiku, nikoliv pro vyjádření návštěvníka Minimaxu. Navíc i tehdy můžeme pochybovat, protože vytknout postavení křivé zdi může chirurg zedníkovi bez toho, že by sám nějakou zeď kdykoliv postavil. Mějte proto autoři na paměti, že jednomu se možná Vaše práce nelíbí, ale desítce jiným ano. Tuto desítku si neodraďte nevhodnou reakcí, ze které by mohla vyčnívat namyšlenost nebo arogance.

Stále ještě nejsme spokojení s dosaženou technickou a hodnotící prací našeho Minimaxu. Zadali jsme proto našim technikům drobné požadavky a po jejich hodinovém pláči (nad úkoly) se snad dočkáme příští týden vylepšení. Opravíme TOP 10 na TOP 30 a zavedeme TOP měsíce. Upravíme podle Vašich doporučení některé rubriky a budeme se spolu s Vámi těšit, kdy to naši specialisté spustí.

Aaron

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund