přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
preetiroy + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

08.03.2011 00:57 Editorial: Myslíme na Vás
Vážení a milí cestující MINImaxu,

je pravdou, že v poslední době Vás redakce poněkud zanedbávala a nechala serveru volnější chod. Konec konců, drtivá většina z nás jsou zde rozumní a soudní lidé.
Myslíme si, že se zde rozmohlo několik drobných nešvarů jako vzájemné pochvaly děl kamarádům, ale zároveň zde publikuje mnoho excelentních autorů, a to v každném žánru. Možná je to fráze, ale jsme opravdu hrdí na to, jak dobří autoři zde publikují a využívají tento prostor k tvorbě.
Chápeme, že po tolika letech provozu je na čase posunout se dále. Uvažujeme o změne vzhledu, lepší funkčnosti, ovládacích prvcích.
O čem ale opravdu uvažujeme, je zpřístupnit tvorbu autorů širší veřejnosti a poskytnout všem možnost interagovat i v poli nevirtuální reality. Zorganizovat něco jako autorské čtení znamená mnoho práce a snahy všech zúčastněných, nejtěžší je vybrat lokalitu, kam bude co nejvíce autorů ochotno docestovat (na své náklady).
Týká se to zatím pouze píšících autorů, ale měli byste o něco takového zájem? Jsme ve vší vážnosti ochotni to zorganizovat. Pokud ano, prosím, napište redakci ([email protected]) své názory, nebo je pro širší diskusi implementujte do fóra. Pokud máte další nápady, které by Váš život a především tvorbu zde udělaly štastnější, napište nám také.

S přáním šťastného týdne,

Redakce a její průvodčí
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund