přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

15.02.2005 13:53 Vaše energie, naše doporučení
Nezávislost skončí s prvním milionem… líbil se Vám žert DJ Pavla Bečána? Doufáme, že ano. Nám se zase moc líbí, jaký příval děl dostává náš Minimax. Stále neutuchající energie, která sálá z Vašich příspěvků se nám zdá neuvěřitelná. Tipovali jsme, že po měsíci dorazí krize, ale ta se asi prochází někde jinde. Očekávali jsme stres z nedostatku (díky jednomu z přispěvovatelů si ho umíme i změřit), ale máme spíše strach, že nestačíme vstřebávat vynikající dojmy a zážitky.

A teď nevážně: Nechcete odpočívat? Workholici!

Redakční radu trochu trápí, že se vlastní autoři málo vyjadřují k práci jiným, ale co horšího, málo odpovídají na komentáře svých příznivců a i kritiků. Děkujeme těm, kteří tak činí, protože bez reflexe se jakékoliv umění stane nakonec šuplíkovým produktem, o který už nikdo neprojeví zájem. Věřte, že tato rada je nutná. Je lepší, když se o dílo pohádáte, než aby v tichu mlčení spadlo do temnoty zapomnění. Marně ho budete expedovat na desítky podobných serverů. Stejně jako tady je to jen a jen Váš test. V redakcích či v kancelářích nakladatelů Vás čeká úporný boj o vydání a ještě úpornější boj o úspěch. Diskuze o vlastní i cizí práci vždy posouvá. Zkuste to i na Minimaxu.

Aaron

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund