přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

17.01.2007 15:37 Chcete svým uměním vydělávat peníze? Jděte jinam
Za všechno se platí. To je možná smutný, ale rozhodně nepopiratelný fakt dnešní doby, a pravděpodobně i doby budoucí.
Za prezentaci děl na MINImaxu se neplatí. Samozřejmě, že ne, chceme dám všem, kteří investují svou kreativitu do tvorby něčeho, co má pro ně smysl a hodnotu, aby to mohli ukázat světu a dostat zpětně hodnocení, pochvalu i kritiku, a mohli se v tom, co dělají zlepšit. V tom je poslání MINImaxu.
Za nic z toho nechceme od nikoho peníze, ale většině soudných návštěvníků našich stránek dochází, že provoz severu v takovém objemu, v jakém je nyní minimax, zadarmo asi není, a mají pochopitelně pravdu. Proto na Vás hledí z určitých částí stránek reklamní odkazy, ale snažíme se, aby nenarušovaly vlastní umělecká díla (rozhodně nejsou a nebudou např. v textech děl) a celkový koncept stránek.
Co ale MINImax rozhodně není a nebude prodejní internetovou galerií děl, ani reklamním odkazníkem. Pokud si dáte do vyhledávače nějaké online galerie, kde umělci nabízí svá díla k prodeji, jsou tyto galerie zásadně placené - buď za prezentaci platí umělci sami, nebo si galerie bere provize z děl. Je to naprosto fér systém, a kdo chce na svém umění vydělávat, měl by počítat s tím, že nebude na nikom jiném parazitovat. Ale v posledních dnech se nám tu rozmohl takový nešvar, a to je vkládání neplacené reklamy na osobní stránky nebo dokonce na stránky nabízející díla k prodeji do diskusních fór nebo záhlaví děl. POKUD CHCETE OSTATNÍM UKÁZAT SVÁ DÍLA, VLOŽTE JE SEM JAKO PŘÍSPĚVKY, žádné neplacené odkazy nebudeme trpět a taková politika z Vaší strany vyústí v permanentní vyhazov z návštěv našeho serveru. Samozřejmě, že všichni čtenáři mohou vkládat odkazy na osobní stránky do autorského profilu, jako tak mnozí činí, ale NIKAM JINAM.
Dále označování děl jako "na prodej," "prodejné" nebo "k prodeji" v anotaci nebudeme tolerovat. Opakujeme, nejsme prodejní server, a nebudeme. Pokud chcete svá díla prodávat, nic proti tomu nemáme, ale obraťte se na servery poskytující adekvátní služby.
Zároveň pokud obdržíme stížnost, že v soukromých zprávách jako reakci např. na kladnou kritiku nabízíte dílo k prodeji, opět bude výsledek doživotní zákaz návštěv našeho serveru.
Nemáme sílu vzhledem k množství příspěvků každý jednotlivý procházet, ale tento úvodník je reakcí na obdržené poznámky a stížnosti dalších čtenářů, kterým se toho nelíbí a plně je chápeme. Nebudeme tolerovat žádné zneužívání MINImaxu ke komerčním účelům ani jiným ziskovým činnostem, a využijeme k tomu všech dostupných prostředků.
Všichni umělci, kteří se chtějí pochlubit svými díly a mají zájem o kritiku a chtějí sami názor poskytnout jsou zde a vždy budou vítání, těch se toto upozornění netýká. Každý, kdo se pokusí MINImax zneužít ke svému obohacení, bude příště veřejně zbit dvaceti ranami holí a bude mu vypáleno znamení "parazit." Pokud přesto má někdo zájem prezentovat díla k prodeji, stačí se domluvit s redakcí na komerčním umístění reklamy :-)

Doufáme, že Vás dnešní trochu rozezlený tón neodradil od dalšího publikování, ale jedno velmi moudré japonské přísloví praví: "Vstoupíš-li do vesnice, cti její pravidla." To platí i pro MINImax.

redakce MINImax.cz
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund