přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
XQBBridget, DessieShiv, EliasBourn + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

20.05.2006 18:22 Jak si chlapci dali po
Mezi hlavní události dne patří roztržka Miroslava Macka a ministra Ratha, kdy prvně jmenovaný dal ministrovi za urážlivé výroky na adresu jeho a jeho ženy parádní pohlavek a pak si to ještě vyřídili na pěsti.
Drtivá většina politiků i účastníků sjezdu zubařů, kde k události došlo, se od "útoku" distancovala, a ministr zvažuje trestní oznámení za útok na veřejného činitele. Na místo se ihned sjela policie a státní složky začínají ihned neúnavně pátrat.
Je převelice roztomilé, jak v případech, kdy došlo k opravdu závažným zločinům se policie neobtěžovala jednat a většinou čekala "na příkazy shora," ale když si dva chlapi dají přes držku, tak v sobotu večer tahají z chaty i policejního náčelníka.
Nežijeme v právním státě, a tak není prakticky šance dovolat se nápravy za urážlivé výroky na vlastní adresu. Ať se pan ministr chytí za nos a přečte si, co řekl v rozhovoru pro LN:
"Víte, já ho znal ještě z doby, kdy chodil na každý večírek s jiným děvčetem... A najednou pak se oženil za ty miliony. Já mu to docela přeji. Někdo miluje duši, někdo miluje tělo, někdo miluje peníze," řekl.
Neschvaluji útok na KOHOKOLI, ale na druhou stranu, kdyby tohle řekl pan ministr pravděpodobně jakémukoli muži, tak by mu šel dát každý přes držku. M. Macek hodnotí svůj čin jako "výchovný," a ještě jednou opakuji, že neschvaluji žádné fyzické útoky, ale sakra, ať si zase každý nemyslí, že může druhé beztrestně urážet vzhledem ke své mocnářské pozici. Kdyby mně řekl kdokoli, že jsem si vzala muže pro peníze, plivnu mu při nejmenším do ksichtu. Čin pana Macka není správný, ale rozhodně je z mého hlediska pochopitelný. Když je pan Rath takový "chlap," proč si otírá svou odpornou tlamu o manželku svého oponenta? To je super zbabělé. Nedůstojné a hnusné. Za hnusné chování je facka jen malý trest. Macek zvolilo toto řešení, protože v českém PAROUBKOVICKÉM neprávním státě by se žádné omluvy či spravedlnosti stejně nedočkal.
Animula

PS: Názor nemusí vyjadřovat mínění redakce
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund