přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
Antonia007, ByronEwart, WilfredMin + 8 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory: Diskusní fórum

MINIMAX.cz :: Zobrazit téma - Hvězdičky okolo Cruise
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hvězdičky okolo Cruise

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
charlien
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 24. Jan, 2005

PříspěvekZaslal: st 15. červen, 2005 7:56    Předmět: Hvězdičky okolo Cruise Odpovědět s citátem

V reakci na úvodník Minimaxu dne 15.6.2005 musím vyjádřit svůj nesouhlas s tvrzením, že N.Kidman nenatočila žádný umělecky hodnotný film. Dle mého názoru se tak stalo minimálně snímkem S. Kubricka "Eyes Wide Shut (Spalující touha neboli Široce zavřené oči)"
Jaký je Váš názor?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leave_low
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 14. Mar, 2005

PříspěvekZaslal: st 15. červen, 2005 9:29    Předmět: Kidman Odpovědět s citátem

No, tak Kubricka mám rád, ale tenhle film - šel jsem na to do kina - mě nudil po 25 minutách a díval jsem se pořád na hodinky. Opravdu se mi to nelíbilo, škoda, že mistr zakončil kariéru tímto filmem. Moulin Rouge byl určitě dobrý, hlavně zajímavý, ale třeba Stepfordské paničky - hrůůůza. Fakt propadák.

Ale prý je dobrý ten film Tlumočnice, jestli jste to někdo viděl, napište, jaké to bylo.

V úvodníku musím souhlasit s názorem, že stačí, aby se nějaká netalentovaná modelka objevila po boku trochu známějšího herce a rázem je z ní nejobsazovanější herečka. Žijeme v hrozně bulvárním světě... třeba Lucy Liu začala v seriálu, pak natočila příšerné Chalie's Angels I. a II. a nakonec hrála v Kill Bill, prostě nepochopím, je mi strašně nepříjemná a její herecký projev začíná a končí zamhouřeným pohledem. Její kariéru sice nezajistil Cruise, ale etnický původ, neboť chyběla slavná Asiatka v přehledu celebrit.

Penelope Cruz točí příšerné filmy, třeba u Chilli, sex a samba jsem se smál od začátku až dokonce tomu, jak neuvěřitelně blbé to bylo.
No, tak to je můj názor.
JBM
Málomluvka

Zaregistrován od: 15. Jun, 2005

PříspěvekZaslal: st 15. červen, 2005 13:10    Předmět: tom Odpovědět s citátem

S článkem nesouhlasím. Tom Cruise mi nepřipadá natolik vynikající, jako autorovi. Herectví Nicol Kidman mi připadá srovnatelné. Je to samozřejmě můj názor.
meritus
Žvanil

Zaregistrován od: 23. Jan, 2005

PříspěvekZaslal: st 15. červen, 2005 13:52    Předmět: Odpovědět s citátem

On ale je opravdu nadprůměrný herec, třeba v Magnolii byl vynikající. Neznám film, kde by byla vynikající Nicol Kidman.

A hlavně souhlasím s tím, že když se nějaká kravička ukáže se slavným hercem, už jsou jí plné časopisy - opravdu bulvární svět, přitom v mých očích bude Holmesová jen druhořadá serálová hvězdička.
JBM
Málomluvka

Zaregistrován od: 15. Jun, 2005

PříspěvekZaslal: st 15. červen, 2005 14:31    Předmět: Odpovědět s citátem

No, musím uznat , že Cruise nemusím. Vadí mi jako typ, takže nejsem objektivní.
Je fakt, že mi hodně vadí, že stačí se jakýmkoliv způsobem dostat do médií a kariéra je zaručená. A nemusíte jenom chodit se slavným hercem. Těch možností je celá řada.
Santiago
Málomluvka

Zaregistrován od: 03. Feb, 2005

PříspěvekZaslal: st 15. červen, 2005 21:00    Předmět: Odpovědět s citátem

4. července (Oscar) , TOP GUN (trhák) , Minority report (režie Spielberg) - to asi má autor na mysli. Ostatně mám pocit, že nám nic nevnucuje, jen poznamenává, že partnerky Cruise dělají kariéru a moc na to nemají. U Kidmanové bych vyzvedl Dogville - tam se mi zdála už vyzrálá - ostatně bylo to po rozchodu a rozvodu s Cruisem.
Pitbul
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 29. Dec, 2014

PříspěvekZaslal: po 29. prosinec, 2014 19:55    Předmět: Odpovědět s citátem

V úvodníku musím souhlasit s názorem, že stačí, aby se nějaká netalentovaná modelka objevila po boku trochu známějšího herce a rázem je z ní nejobsazovanější herečka. Žijeme v hrozně bulvárním světě... třeba Lucy Liu začala v seriálu, pak natočila příšerné Chalie's Angels I. a II. a nakonec hrála v Kill Bill, prostě nepochopím, je mi strašně nepříjemná a její herecký projev začíná a končí zamhouřeným pohledem. Její kariéru sice nezajistil Cruise, ale etnický původ, neboť chyběla slavná Asiatka v přehledu celebrit.

Are you worried about six sigma course exam prep and cissp boot camp certification practice Test king Check out our latest resources for www.holycross.edu dumps and University of Kansas questions for practice with Hood College guarantee of pmi training.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Film Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: