přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
SabrinaPid + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory: Diskusní fórum

MINIMAX.cz :: Zobrazit téma - Jsem opravdu zmaten..
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jsem opravdu zmaten..

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
meritus
Žvanil

Zaregistrován od: 23. Jan, 2005

PříspěvekZaslal: so 23. duben, 2011 1:45    Předmět: Jsem opravdu zmaten.. Odpovědět s citátem

Tak ja nevim... Dnes jsem Jirikovi okomentoval timto citoslovcem: "Ziiiiiiiiv.... Chrrrrrrrr" jeho posledni basnicky pocin a hned ho vymazal.. Takova ztrata...
Totez predchozi basen - obrazoborecky skvost od uzivatele Turija; dal jsem si takovou praci s ferovym hodnocenim na nekolik radek, a uzivatel/ka dilo ihned smazala, ac jsem byl vymluvny a naprosto korektni.
Plati ted, mozna i pro jistou zneuznanou fotografku/malirku, ze pokud se dila vehementne nechvali, jsou hystericky mazana ze serveru a odchazi se nadobro z minimaxu?
Ja jen, abych mel jasno...

PS: kdybych tohle delal ja, nikdy bych se nic nenaucil nikam neposunul. Spousta lidi kritizovala moje fotografie; ac jsem se tehdy branil, dnes s leccim souhlasim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GregorydiVino
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 06. Jul, 2010

PříspěvekZaslal: so 23. duben, 2011 11:47    Předmět: Odpovědět s citátem

to je pravda seš naprosto zmatenej.
sundal jsem ho proto protože jsem si ho podruhý přečet a už se mi to tolik nelíbilo. tvůj komentář sem ani nečet, protože čtu jen komentáře, který sou konstruktivní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
meritus
Žvanil

PříspěvekZaslal: so 23. duben, 2011 14:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, a ackoli jsi ho necetl, tak jsi vedel, ze neni konstruktivni? Obdivuji tvou hlubokou moudrost a siri tve neomezene mysli.

Myslim, ze za konstruktivni povazujes jen ty komentare, ktere te bezvyhradne chvali, jak si vsimli mnozi, proto ti je prestali psat.

Nez abys tu na me stekal, radsi zacni psat poradnou poezii, zatim se ti to veru nedari.
Mino
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 26. Feb, 2005

PříspěvekZaslal: so 23. duben, 2011 14:57    Předmět: Odpovědět s citátem

To by me zajimalo to dilo i ta kritika Usmívající Jak znam Gregoryho, ani se nedivim jeho pitome reakci "tvůj komentář sem ani nečet, protože čtu jen komentáře, který sou konstruktivní". To je pro nej typicke a malem me to slozilo ze zidle.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
GregorydiVino
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 06. Jul, 2010

PříspěvekZaslal: so 23. duben, 2011 15:16    Předmět: Odpovědět s citátem

tak hlavně když ses pobavil. jen tě musim poněkud poopravit, ty mě neznáš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
meritus
Žvanil

PříspěvekZaslal: so 23. duben, 2011 15:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze krouzek samoobdivovatelu kolem Gregoryho a par dalsich osob byl rozprasen, a Jiri ma evidentne problem s tim zit.
Jannis mu napsal velmi podnetnou kritiku, a ani na ni nereagoval, stejne jako na komentare vsech ostatnich, co ho bezvyhradne nechvalili.
Nemuze se tudiz divit, ze pak uz nemam naladu mu cokoli vysvetlovat, a pod jeho nudnou basen napisi pouze citoslovce; o konstruktivni kritiku nema absolutne zajem. Oprav me, Jiri, napriklad tim, ze sem das konstruktivni kriticky komentar, na ktery jsi adekvatne zareagoval. Rad poopravim svuj nazor.
animula
Žvanil

Zaregistrován od: 14. Mar, 2005

PříspěvekZaslal: so 23. duben, 2011 16:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednak se tu, chlapi, nehádejte o Velikonocích, a jednak co bych si bez Jiřího počala, píše pro mě tak úžasné básně; nemohu se dočkat žádné jeho další. Je to můj jednoznačný idol Smějící Smějící Smějící Smějící Smějící
Flox
Málomluvka

Zaregistrován od: 20. Dec, 2009

PříspěvekZaslal: po 02. květen, 2011 0:07    Předmět: Reakce na dané téma Odpovědět s citátem

Nejprve je třeba si ujasnit, kdo zasel zlo a kdo vlastně chtěl, chce a bude chtít někoho rozprášit. Kdo byl iniciátorem negativistické kampaně proti začínajícím a stálým autorům? Ještě jednou zopakuji známá rčení: "Zadarmo ani kuře nehrabe, anebo za dobrotu na žebrotu." Je to smutné. Přeberte si to sami. Všude samé stížnosti. Podotýkám, že jsme jenom lidi, a tak buďme tolerantní k ostatním. Pak bude všechno OK a v pohodě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
animula
Žvanil

Zaregistrován od: 14. Mar, 2005

PříspěvekZaslal: po 02. květen, 2011 13:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Jiří se neumí chovat, to je celý jeho problém. Já ho nepřevychovám, a ani nikdo jiný ne.
Musí chápat, že pokud se chová nepřijatelně, tak se od něj všichni otočí, bez ohledu na to, jak moc bude křičet, dupat a mlátit pěstičkama do podlahy.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Svoboda slova Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: