přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory: Diskusní fórum

MINIMAX.cz :: Zobrazit téma - Bezpečnost servru
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Bezpečnost servru

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Neriet
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 09. Sep, 2008

PříspěvekZaslal: so 06. červen, 2009 11:12    Předmět: Bezpečnost servru Odpovědět s citátem

Zdravím, nevím kam to napsat tak píši do fóra...
Mám problém s tímto servrem a pokud se nezlepší zvažuji že jej zřejmě opustím... Nejspíš pochopíte proč...
Když se mi načte úvodní stránka minimaxu tak mi většinou můj antivirový program začne řvát jak na lesi... Virus... Ne vždy, ale zhruba každou druhou návštěvu minimaxu... Pokud se mi to při další náštěvě stane a pokud je zájem můžu sem hodit odkaz na obrázek (vyfocenou plochu s hláškou) jak to vypadá, co to hlásí... Z hlavy to nevím, ale viypisuje mi to tam i jaký konkrétní vzorek to obsahuje atd... Napadlo mě že to může být třebas i chybné hlášení (už se mi to jednou stalo, antivirák hlásil že mám virus ale on to byl jen nainstalovaný program který antivirový program neznal a tak jej považoval za virus...) ovšem opakuje se to stále dokola a zrovna moc klidná z toho nejsem. A kdo by byl...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mino
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 26. Feb, 2005

PříspěvekZaslal: so 06. červen, 2009 23:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Zadny problem nepozoruji. Az se to objevi, tak zkus hlasku zkopirovat, ale nevim, zda to pomuze. Uvidime. Zatim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Neriet
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: ne 07. červen, 2009 21:01    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm tak to asi bylo fakt jen chybné hlášení...
dnes ráno se mi automaticky aktualizoval antivirák a od té doby ať chodím na minimax jak často chci, tak žádná hláška, nikde nic... no je to jen a jen dobře Usmívající takže zkopírovaná hláška zřejmě nebude... (doufám...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
koika
Málomluvka

Zaregistrován od: 20. Feb, 2008

PříspěvekZaslal: po 08. červen, 2009 11:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Tak když jsem si přečetla, že Ti to hlásí virus, musím se připojit. Mě se to totiž stávalo taky. Každou chvíli mi avast hlásí Trojský kůň. A navíc se mi dost často stává, že se minimax otevře až na podruhé. To už se mi nezdá jako náhoda? Smutný
Neriet
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: po 08. červen, 2009 12:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Mi to právě taky hlásíval Avast... ale teď už ne... Ikdyž možná mám jen štěstí...
Mino
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 26. Feb, 2005

PříspěvekZaslal: čt 11. červen, 2009 16:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Avast je takový veselý antivir. Není špatný, ale občas hlásí hodně zajímavé věci Usmívající
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Neriet
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: čt 18. červen, 2009 17:19    Předmět: Odpovědět s citátem

No zřejmě jo Usmívající od doby co jsem to zde napsala se avast asi lekl a je klid Velmi šťastný
Ne to určitě ta aktualizace... no jsem ráda že se to vyřešilo samo Usmívající
JaBu
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 25. Oct, 2008

PříspěvekZaslal: út 25. srpen, 2009 8:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Neriet, chci tě jen ubezpečit, že to o čem píšeš, nebylo jen zdání ani výplod virtuální fantazie tvého antivira. Zhruba v té době se i můj ochránce bouřil proti Maxu a začal ho blokovat. Mám Norton, což je antivir celkem slušný a ne přecitlivělý. Když se mi to stalo po několikáté, nahlásila jsem web jako nebezpečný a po krátké době to přestalo. Zřejmě se sem někdo naboural a chtěl tak prostřednictvím toho, zničit Max, nebo tahat data z našich počítačů. Správci a programátoři tohoto webu za to nemůžou, stává se to i na velmi dobře chráněných serverech a chvíli trvá, než se na to přijde. Zdraví Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johson
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 03. Feb, 2015

PříspěvekZaslal: út 03. únor, 2015 10:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Neriet, chci tě jen ubezpečit, že to o čem píšeš, nebylo jen zdání ani výplod virtuální fantazie tvého antivira. Zhruba v té době se i můj ochránce bouřil proti Maxu a začal ho blokovat. Mám Norton, což je antivir celkem slušný a ne přecitlivělý. Když se mi to stalo po několikáté, nahlásila jsem web jako nebezpečný a po krátké době to přestalo. Zřejmě se sem někdo naboural a chtěl tak prostřednictvím

70-461
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Svoboda slova Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: