přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
RileyAnsel, SabrinaPid, BartHecht + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory: Diskusní fórum

MINIMAX.cz :: Zobrazit téma - kritika
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kritika
Jdi na stránku 1, 2  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AnFak
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 05. Apr, 2007

PříspěvekZaslal: čt 05. duben, 2007 9:27    Předmět: kritika Odpovědět s citátem

Kritika je tu podle me od toho, aby se tvurce posunul nekam dal. pusobi na me strasne prijemne, ze se tu navzajem vsichni povzbuzuji, ale prijdu si pak jak nejvetsi agresor, kdyz napisu neco negativniho. TAk vyzyvam i ostatni, aby se k dilum staveli trochu kriticteji. ale nemyslim tim ze to zhodi a ponizi...leda by k tomu meli padne argumenty.
obhajobou a definici artu celkove docilime mnohem lepsich vysledku, protoze pomyslnych chyb si postupne zacneme byt vedomi podvedomne.

myslim to dobre, libi se mi tenhle server A doslova UCTIVAM lidskou kreativitu!...takze tvorte cokoliv...ale pojdme si o tom i povidat...dekuji Podlý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
housecore
Povídálek

Zaregistrován od: 13. Jan, 2006

PříspěvekZaslal: čt 05. duben, 2007 21:31    Předmět: kritika Odpovědět s citátem

toto nie je zlý postreh, celkom súhlasím - ja mám napríklad rád, keď niekto otvorene napíše, čo si myslí. a môžu v tom byť aj emócie, prečo nie Na rozpacích Cool Na rozpacích Cool Na rozpacích Cool Na rozpacích Šokovaný Na rozpacích Plačící nebo velmi smutný Plačící nebo velmi smutný Na rozpacích Šokovaný Smějící Na rozpacích
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rowantree
Málomluvka

Zaregistrován od: 18. Mar, 2007

PříspěvekZaslal: pá 06. duben, 2007 12:27    Předmět: Odpovědět s citátem

naprosto souhlasim,a taky si myslim že by se lidi ani neměli stydět za svoje hodnocení a napsat ho do komentáře..
Rowantree
Málomluvka

PříspěvekZaslal: pá 06. duben, 2007 12:28    Předmět: ... Odpovědět s citátem

naprosto souhlasim,a taky si myslim že by se lidi ani neměli stydět za svoje hodnocení a napsat ho do komentáře..
Rowantree
Málomluvka

PříspěvekZaslal: pá 06. duben, 2007 12:29    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Rowantree
Málomluvka

PříspěvekZaslal: pá 06. duben, 2007 13:33    Předmět: Odpovědět s citátem

ježiš Smějící Smějící Smějící mě pořád systém hlásil chybu,tak sem to odesílala znova a znova Smějící no nic..ehm..
AnFak
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: pá 06. duben, 2007 14:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Podlý no aspon to bude vsem jasne Podlý
AnFak
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: so 07. duben, 2007 14:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Tázající

jsem trosku (vic) vydesena ze spousty kvetin a nezivych predmetu zabranych na stred.
holduji zkoumani kyticek z jinych uhlu...aspon teda
PS: taky je mam rada
RenDad
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 20. Sep, 2006

PříspěvekZaslal: ne 08. duben, 2007 6:21    Předmět: Odpovědět s citátem

určitě souhlasím a navíc když dobrá kritika a rady pomáhá někam výš se posunout a přitom se nezaleknout i chybovat, je potom krásné a užitečné se se svým přísným učitelem a zároveň Mistrem spřátelit,což jedině obohacuje a je prospěšné pro všechny zůčastněné,tvořivé i tápající
Rowantree
Málomluvka

PříspěvekZaslal: po 09. duben, 2007 6:51    Předmět: Odpovědět s citátem

No hlavně jde o to aby se nějaký kritiky vůbec psaly žejo, už mě někdy skoro přechází chuť za 1. sem něco vkládat, za 2.psát nějaký reakce k dílům,protože si fakt někdy připadám jako jedna z mála,téměř jediná kdo si prohlíží nová i stará díla a hodnotí(jakože mě to bez ironie baví) a taky sama se komentářů dočkám nepatrně. Už mě to nebaví, mám chuť rezignovat a na všechno se tady vyprdnout... za tuhle noc sem bylo vloženo několik děl,ale počet komentářů u děl zůstával pořád stejný až do teď ,kdy tohle píšu... a takhle to je pořád...
Jannis
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 04. Feb, 2005

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2007 2:02    Předmět: Re Odpovědět s citátem

S komentováním je byl a asi vždy bude problém. Byl bych velmi rád, kdyby minimax "dospěl" v živý organismus. Za ten čas, co tu působím jako redaktor, jsem napsal něco přes 650 komentářů. Velmi mě potom mrzí, když na komentář autor nereaguje. Je to ubíjející, pokud člověk něco dělá a neví, jestli to k něčemu je. Když není reakce, ani nevím, zda to autor četl. A chuť rezignovt mám často. Musel jsem si také dát rok pauzu (tedy to bylo také kvůli nedostatku času, ale znáte to, pokud by byla silná motivace, čas by se našel). Na druhou stranu musím říct, že za ten rok, co jsem tu nebyl, se situace značně zlepšila. Co se týče reakcí autorů i samotné kvality příspěvků (tedy, mohu posoudit pouze poesii). Ale přesto se přidávám k apelu: KOMENTUJME

A co k původnímu tématu fóra, negativní kritice. V první řadě je třeba zmínit pro mnohé stále ne samozřejmou věc: Kritizujeme dílo, nikoli autora. Negativní kritika není totéž co osobní útok.
Je težké vybalancovat tu ostrou hranu, mezi "poplácáváním se po zádech" a osobními útoky. Napsat totiž konstruktivní negativní kritiku (Kritika "To je ale hovadina" autorovi asi příliš nepomůže) je mnohem namáhavější než pochvalná slova (bez odůvodnění). Szejně tak je asi nemožné, žádat po všech uživatelech, aby kriticky a co možná profesionálně hodnotili díla. Ta hodnocení, "prostě to tak cítím, ikdyž nevím proč" mají svou váhu a význam.

Takže: komentářům a především konstruktivní kritice ZDAR,

Jannis
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
janyr
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 25. Nov, 2006

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2007 10:28    Předmět: :) Odpovědět s citátem

úplne súhlasím s vami.
keď sa vrátim do minulosti asi pred rokom - dvoma som si povedal, že začnem písať. a písal som koľko sa dalo. avšak keď si teraz k tomu sadnem ťažko sa mi to saméhu hodnotí. v euforií som tvoril a tvoril a zrazu mi niekto napísal, že je to o ničom. potom ďalší a ďalší ... tak som začal hľadať pravdu. ľudia okolo mňa ma chválili a tí, čo ma nepoznali tých som nepresvedčil. postupne s časom prišiel jeden lepší koment, potom ďalší a ďalší a zistil som, že to čo píšem sa začína páčiť prvej skupine aj druhej ...

a to ma potešilo...Usmívající
pzv
Povídálek

Zaregistrován od: 30. Sep, 2005

PříspěvekZaslal: st 11. duben, 2007 11:41    Předmět: komentujme, commentujme, pišme commenty Odpovědět s citátem

Jsem pro hojnou a obsáhlou diskusi pod obrázky.

Určitě je lepší, když někdo umí napsat co je špatně, a jak by bylo líp. Já ale neumím ani pořádnou fotku (o ostatní žánry se ani nepokouším) ani pořádně poradit - vytknout chybu. Obojí občas zkouším.

Co se commentů týká, patřím spíš mezi ty kritisované, co hodně chválí a málokdy něco vytknou. Potíž je v tom, že se necítím být dost zdatný na to, abych někoho poučoval. Pochválím, co se mi líbí, co mě zaujalo, co na mě udělalo nějaký dojem, a tam kde nechápu jsem většinou zticha (no někdy se taky samozřejmě rozčílím). Funguje to statisticky - když se k dílku nikdo nevyjadřuje, tak nezaujalo. (to pochopitelně neznamená, že musí být špatné, ale něco asi dobře není - třeba patří mezi OVU Opravdové Velké Umělce a ne na mnm Usmívající )

A přidávám se k Jannisovi - odpovídejme na commenty. Když sem někdo něco vystavuje, očekává commenty. Je tedy miniálně slušné za ně pak poděkovat. Lepší je ale s nimi polemisovat a diskutovat - tedy, je-li o čem.

- pzv -
Koldajan
Povídálek

Zaregistrován od: 09. Apr, 2006

PříspěvekZaslal: st 11. duben, 2007 16:07    Předmět: komenty Odpovědět s citátem

Je velmi, velmi jednoduché zajistit aby "se" komentovalo. Na jednom nejmenovaném serveru je tento problém vyřešen tak, že ten kdo nekomentuje, nemůže vložit svoje dílo. Neznám technickou stránku této věci, níicméně to funguje. Myslím si, že správce - nebo kdo se tady o to stará - by mohl zajistit něco podobného. Co vy na to? Navrhoval bych čtyři komentáře na to, abych mohl vložit jednu fotografii nebo jiné dílo. Pokud o problému komentářů budeme pouze hovořit, moc nám to nepomůže.
janyr
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 25. Nov, 2006

PříspěvekZaslal: st 11. duben, 2007 18:53    Předmět: Odpovědět s citátem

koldajan

ja si myslím, že toto nie je to správne. podľa mňa je to dosť násilné a potom to nebude také od srdca. písať komentár nasilu môže vyústiť na jedno slovo - dobré - slabé - o ničom a pod. a to nie je komentár. asi vieš o čom hovorím...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Svoboda slova Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: