přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
RileyAnsel, SabrinaPid + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory: Diskusní fórum

MINIMAX.cz :: Zobrazit téma - Odcházím
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Odcházím
Jdi na stránku 1, 2  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Koldajan
Povídálek

Zaregistrován od: 09. Apr, 2006

PříspěvekZaslal: pá 27. říjen, 2006 14:20    Předmět: Odcházím Odpovědět s citátem

Po sedmi měsících účinkování na Minimaxu odcházím.
Možná si již někteří z Vás všimli, že moje fofografie již odešli. K vymazání mých fotografií ( pokud to byly fotografie) mě přinutilo to, že jsem sebekritický a po uvážení všech okolností jsem se rozhodl k tomuto kroku.
Odcházím z toho důvodu, že jsem především v posledních týdnech poznal, že moje fotografie jsou pouhým paskvilem, vzorem nedokonalosti a vrcholem nevkusu, mezi profesionálními fotografiemi s neocenitelnou kvalitou z rodinných fotoalb a jim podobných. Dalším a neméně důležitým důvodem je hodnocení a komentáře děl , které jsem již několikrát kritizoval. Nic se však nezměnilo.
Začátkem roku jsem někde četl, že stránky Minimaxu jsou stránkami určenými pro umělecká díla. Myslel jsem si, že se časem do řady Vás umělců někdy zařadím, ale nějak se mi to nepodařilo. Jsem ale rád, že jsem poznal ( prostřednictvím Minimaxu) pár dobrých lidí, kteří mě podrželi a fandili mi. Tímto bych jim rád poděkoval. Děkuji.
Jan Koláček (Koldajan)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bocman
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 19. Sep, 2006

PříspěvekZaslal: pá 27. říjen, 2006 15:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsi tady jeden z mála, kteří fotografii rozumí a mají pro ni cit a trpělivost. Já přiznávám, že patřím k těm, co tvá díla - bez diskuse skutečně umělecká na rzdíl od mých, které většinou vznikají shodou okolností a náhod - obdivují a uznávají. Kdo teď tady, když ne ty, bude nám nezkušeným dávat rozumné rady? Ale jak tě znám - svá rzhodnutí nezměníš už kvůli tomu, že se tu začínají objevovat i evidentně ukradená dílka a rodinné foto a nikdo to nekoriguje. Ahoj a klidně se ozvi kdykoli. Luboš
veru
Povídálek

Zaregistrován od: 06. Jan, 2006

PříspěvekZaslal: pá 27. říjen, 2006 18:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Plačící nebo velmi smutný to je tedy něco něco, jako rána pod pás!
fungus2
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 25. Jan, 2005

PříspěvekZaslal: pá 27. říjen, 2006 19:40    Předmět: Odpovědět s citátem

To je moc špatná zpráva. To mne nepotěšilo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tygrinka
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 14. Sep, 2006

PříspěvekZaslal: so 28. říjen, 2006 8:42    Předmět: Koldovi Odpovědět s citátem

No, je to smutné, že i tady na MNM se občas stane právě to, co se stalo. Určitě je škoda, že se nebudeme moct podívat na dobré fotky a naučit se z nich dívat se "jinak". Tvůj odchod (nebo příspěvek sem napsaný?) mi přijde trochu demonstrativní, trochu ješitný, trochu jako reakce rozlobeného kluka, kterého nikdo neposlouchá. Chápu, že po tvých snahách některým zde pomoci a jejich neschopnosti pochopit a učit se, už tě to prostě nebaví. Je tu ale i pár takových, kteří jsou rádi za každou radu a kritiku, která je posune dál. Snad k nim patřím i já. Přišla jsem sem, abych se něco naučila, okoukla a nechala si poradit. Fotím sice dlouho, ale přesně tak, jako většina, rodinná alba, různé akce a tak. Fotka jako artefakt je ale o něčem jiném a já začínám od začátku. Je to jiný svět než malování, kterému se jinak věnuji, je tu jiný pohled na věci okolo. Nedá se namalovat dobrý obraz bez náležité průpravy a talentu a u fotky to platí taky. Cvakat jen tak spouští bez přemýšlení už dnes může každý, kdo si pořídí digiťák, ale udělat dobrou fotku je velký kumšt, ale o tom mnozí víte své!!! A ty to Koldo prostě UMÍŠ!!!
Nějak jsem se rozepsala, už končím.. Usmívající Petra
leave_low
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 14. Mar, 2005

PříspěvekZaslal: so 28. říjen, 2006 14:47    Předmět: Mno Odpovědět s citátem

já nevím, co se tě dotklo, já tu slýchám na svoje díla často zcela neadekvátní názory, ale i z těch se někdy snažím poučit, a když jsou fakt debilní, ignoruji je nebo nechávám smazat. Každý den kolem sebe vidím téměř psychopatické závistivce a idioty, a na ty samé narážím na internetu, ale není řešení sebrat se a odejít, máš tu mnoho "fanoušků," ale přemlouvat tě nebudu.
pzv
Povídálek

Zaregistrován od: 30. Sep, 2005

PříspěvekZaslal: po 30. říjen, 2006 10:06    Předmět: Neodcházej! Odpovědět s citátem

Neodcházej!

slíbil jsi - a není to tak dávno - že v listopadu zveřejníš svou nejkrásnější levitaci a já se na ni strašně těším!!

Teď si to nemůžu ověřit, a dát sem odkaz, protože stránka na speciální záložce mého prohlížeče zeje prázdnotou. (Ta záložka se jmenuje Koldajan a odkazuje semhle:
http://www.minimax.cz/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=Koldajan
)

No nic, dělej jak umíš. Nejseš první ani poslední, kdo odchází. Až budu mít trochu času, tak vložím závěrečnou H2O, specielně PRO TEBE.

Měj se krásně a na mnm nevzpomínej ve zlém.

- pzv -, vlastní rukou

Naposledy upravil pzv dne út 31. říjen, 2006 14:56, celkově upraveno 1 krát
Satanica
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 10. Nov, 2005

PříspěvekZaslal: po 30. říjen, 2006 20:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Člověče, se divím že se necháš znechutit pár pitomcema, kteří akorát tak závidí a tak si to vybíjejí nenávistnými poznámkami. Sama jsem toto už zažila mnohokrát, i když ne zrovna tady a netýkalo se to ani tak mých obrázků, jako spíš mé osoby, ale to je jedno, vím jaké to je a vím že na takové lidi z vysoka se.. píp Usmívající
RenDad
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 20. Sep, 2006

PříspěvekZaslal: út 31. říjen, 2006 20:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Cool tak toto je určitě špatný neboť Tvá "kapka naděje" byla nadějí pro všechny co by snad mohli vidět a vnímat lépe své snažení a dovedli ocenit tvé rady i opravné kritiky anyní se to má změnit bez Koldajana jen "kalnou louži" nevkusu a Sssuperchvály pro cokoliv odfláknuté...včetně mých neostrých a nicneříkajících takyobrázků--naštěstí je vždy druhý den po "0" ohlasu splachuji do zapomění a měli by i ostatní používat ozdravnou autodestrukci nepovedeného...měj se a jistě máš u svých přátel své místo na minimaxu.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Julie
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 31. Jan, 2005

PříspěvekZaslal: st 01. listopad, 2006 22:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi to moc líto, jsi ten, kdo mi tu přirostl k srdci nejvíc a asi to víš. To co fotím nebo píšu já je spíš pro vlastní pobavení a zabevení než pro uměleckou hodnotu, takže já jsem za kritiku vlastně moc moc ráda. A tys mi pomohl dostat se z úplného bahna na roh chodníku a za to ti budu vděčná porád. Díky. Tak na jaře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
viki1
Málomluvka

Zaregistrován od: 28. Apr, 2005

PříspěvekZaslal: út 07. listopad, 2006 21:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem na Minimaxu déle nebyl a jen člověk přijde, tak ho překvapí takováto smutná zpráva. Vždy jsem se rád díval na Koldovy fotografie, ať už to byly levitace, či úžasné kapky, nebo další skvělé hrátky s fotografiemi...
Teď už mi přijde Minimax bez Koldy, jako jablečný závin bez jablek.

Nevíte alespoň někdo, jestli má Kolda nějaký web s jeho fotografiemi?
housecore
Povídálek

Zaregistrován od: 13. Jan, 2006

PříspěvekZaslal: st 08. listopad, 2006 12:51    Předmět: Re: Odcházím Odpovědět s citátem

Koldajan napsal:
Po sedmi měsících účinkování na Minimaxu odcházím.
Možná si již někteří z Vás všimli, že moje fofografie již odešli. K vymazání mých fotografií ( pokud to byly fotografie) mě přinutilo to, že jsem sebekritický a po uvážení všech okolností jsem se rozhodl k tomuto kroku.
Odcházím z toho důvodu, že jsem především v posledních týdnech poznal, že moje fotografie jsou pouhým paskvilem, vzorem nedokonalosti a vrcholem nevkusu, mezi profesionálními fotografiemi s neocenitelnou kvalitou z rodinných fotoalb a jim podobných.

ahoj, mňa Tvoje rozhodnutie mrzí, lebo si samozrejme o Tvojich fotkách myslím opak... ale minimax.cz je chápem ako server pre skôr amatérske umenie, neprofesionálne.. ináč by som tu nebol napríklad ja, keďže som amatér - takže ma to fakt mrzí, lebo aj Tvoje komentáre k iným fotkám sa mi videli fundované a na mieste. vieš, niekto vždy bude horší, niekto lepší, tak to chodí... ale pravda je, že každý sa rozhoduje sám za seba Usmívající

vlado
housecore
Povídálek

Zaregistrován od: 13. Jan, 2006

PříspěvekZaslal: st 08. listopad, 2006 12:59    Předmět: Odpovědět s citátem

ahojte, našiel som nejaké Koldajanove veci:

http://www.dfklub.cz/gallery/gallery.php?us=2393

http://galerie.zive.cz/showgallery.php?cat=500&ppuser=15435

http://www.totem.cz/galerie.php?ot1=25&ot2=14206

najmä ten posledný link stojí za to....
viki1
Málomluvka

Zaregistrován od: 28. Apr, 2005

PříspěvekZaslal: st 08. listopad, 2006 21:19    Předmět: Odpovědět s citátem

housecore napsal:
ahojte, našiel som nejaké Koldajanove veci...

Díky. Jsi moc hodný. Naštěstí jsou tam zrovna ty fotky, které jsem si od Koldy nejvíce oblíbil.
pzv
Povídálek

Zaregistrován od: 30. Sep, 2005

PříspěvekZaslal: pá 24. listopad, 2006 13:56    Předmět: Odpovědět s citátem

housecore napsal:
ahojte, našiel som nejaké Koldajanove veci:

....

Nezbývá, než Koldovi popřát, aby jinde našel to, co na mnm nenašel.

- pzv -
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Svoboda slova Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: