přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
Damian4678, PennyCulbe, MickiDang + 8 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory: Diskusní fórum

MINIMAX.cz :: Zobrazit téma - Nevolte KSČSSD
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nevolte KSČSSD
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Svoboda slova
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
animula
Žvanil


Zaregistrován od: 14. Mar, 2005
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: so 13. květen, 2006 22:53    Předmět: Nevolte KSČSSD Odpovědět s citátem

já vím, že jsme na uměleckém serveru, a i když žádná umělkyně nejsem, vždycky jsem měla pocit, že umělci jsou ražení "levá vpřed," a chtěla bych, aby to tak nebylo...

"Komunisté jako hlavní partner ČSSD

Účastníci sjezdu se shodli, že po vítězství ve volbách bude hlavní alternativou menšinová vláda s podporou komunistů. "

Tohle jsem vložila z novin, lidi, já to prostě musím říct - NEVOLTE TY RUDÝ........ (je to Svoboda slova, tak mě nekritizujte, že tu mluvim o politice). Nejsem žádný politologický expert, ale to, jak zle se mi v této zemi žije, mě nutí upnout se k možná chabé naději, že se to po volbách ASPOŇ TROCHU změní. Ale momentálně je to tu fakt k nežití... tak prosím všechny, kdo nechtějí jít k volbám, aby k nim šli a volili podle svého uvážení, A POKUD MOŽNO nevolili levici... tak to je asi vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerry
Rádsvéřekne


Zaregistrován od: 23. Jan, 2005
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne 14. květen, 2006 7:24    Předmět: Darebákům dává hlas jen darebák Odpovědět s citátem

Nejde o volbu levice. KSČSSD není levice ale kompilace zločinců a zkorumpovaných mocichtivých kariéristů. Budeme při takové vládě zemí, kde budou mlátit lidi, kde se bude špiclovat, televize a radia budou cenzurovaná a lidé se budou bát, kdo kdy je udá a kdo je bude odposlouchávat a beztrestně zavírat. Žádná EU nás nikdy zachraňovat nebude. Kdo nejde volit, pomůže těmto grázlům k moci. Kdo je zvolí, je grázl sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Satanica
Rádsvéřekne


Zaregistrován od: 10. Nov, 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: ne 14. květen, 2006 11:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně si myslím, že ti, co momentálně jsou u moci, jsou všichni stejní, ať už je to pravice nebo levice. Všichni slibujou a nikdy sliby nedodrží, všechno je jen volební kampaň, ty sliby jsou dost naivní, jenže lidé tomu věří. Viz třeba sliby o statisícovém porodném, snižování daní, a tak podobně, načež se vsadím, že po volbách nám budou vysvětlovat, proč třeba daně musí zvýšit, jenže nikdo před volbama neřekne, že stát je zadlužený až po uši a že se prostě žádné daně ani nic podobného nejspíš snižovat nebudou a že statisícové porodné taky nikdo nedostane. Jde jim všem jen o koryta a ne o to, aby stát fungoval. Kdyby místo financování lživých kampaní radši použili ty nehorázné peníze na něco užitečného, pak by spíš dokázali, že to myslí vážně a ne tak, že se na nás budou všichni usmívat s plakátů a slibovat jak se budeme mít dobře.
Nejlepší by možná bylo aby výrazně nezvítězil nikdo z těch, co jsou nyní u moci, tedy ani ČSSD, ani ODS, jenže to se nestane, to je utopie. Abych pravdu řekla, tak jestli půjdu volit nevím. Ne že bych to nepovažovala za důležité, ale opravdu netuším, komu bych svůj hlas měla dát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koldajan
Povídálek


Zaregistrován od: 09. Apr, 2006
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne 14. květen, 2006 11:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to asi nebudu muset dlouze rozepisovat. Souhlasím s Tebou a taky nevím, koho budu volit. Vždyť ze slibů všech zůstalo jen vakuum ve kterém se nedá ani dýchat, natož žít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
animula
Žvanil


Zaregistrován od: 14. Mar, 2005
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: ne 14. květen, 2006 13:54    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám teorii o nejmenším zlu: ČSSD - neskutečný nárůst byrokracie, státního dluhu, státní šikany, policie je prodloužená ruka státu, soudy nefungují atp. Prostě neokomunismus, a ještě chtějí vládnout s KSČ - těm hlas nedám ani náhodou.

Lidovci - jejich ministr dopravy je vtip, a nevím o ničem rozumném, co by v té vládě udělali.

Zelení - melouny. Navrch zelení, uvnitř rudí. Nic o nich nevím, ale řeči o tom, jak si lidé budou pořizovat pět kotlů na různá paliva, jejich vize o ekoteroru atp. mě dost odrazují.

ODS - mám milion výhrad, ale souhlasím určitě s rovnou daní, podporou podnikatelů, protože bez těch to nejde, a limitací zásahů státu. Takže hlas dám jim, protože nepropadne, jako u malých stran, a jsou pro mě nejmenší zlo, i když se mi jejich spousta lidí nelíbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koldajan
Povídálek


Zaregistrován od: 09. Apr, 2006
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne 14. květen, 2006 18:15    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Já vím. Máš pravdu. Jenomže jedna z věcí, která mi nejvíc pije krev jsou ty nekonečné bláboly o podpoře podnikání. Pro mě je to životně důležitá otázka, protože "podnikám". Ovšem otázka podpory podnikání je pro mě něco co jsem zatím nepochopil. Podpora podnikání se u mně projevila například tím, že mi v bance řekli, že mi neposkytnou úvěr z toho důvodu, že múj podnikatelský záměr ( za vypracování jsem dal 30 000Kč) je podezřele dobře vypracovaný. Další z podpor je na finančních úřadech, kde ti neuznají doklady. Jak už jsem psal....když potřebují peníze, tak si sáhnou na podnikatele, ale kam má sáhnout podnikatel? Ale o tom bych mohl psát hodně dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JanUrban
Nováček
Nováček


Zaregistrován od: 06. Apr, 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne 14. květen, 2006 23:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Koho volit ?

Ono to chce vzít rozum do hrsti. Vzhledem k tomu že platí pravidlo miluj svého bližního, kde jen můžeš, lízni ho, tak by se měl volič přizpůsobit tomuto trendu.
Každý by se měl v prvé řadě zamyslet nad tím, kam patří a kam se chce zařadit v této společnosti. Pak teprve zauvažovat, komu dá hlas, kdo bude zastupovat právě tu jeho skupinu.Je blbost, aby podnikatel volil komunisty, a nebo levici. Rómové asi určitě nepůjdou volit republikány. Ateista těžko zvolí KDU-ČSL. Těžko můžeme očekávat od nezaměstnaného padesátníka, který se stal neperspektivní pro většinu firem, že půjde volit třeba ODS a jiné podobné, pro které se stal ekonomicky neefektivním.
Sledujme také své okolí a uvědomme si, že vrána k vráně sedá. Rozhodně bych nefandil té straně, pro kterou by třeba zapáleně zvedal ruku zloděj, mafián, úplatkář atd./ pokud sám úplatky neberu/.
Proto beru do hrsti svůj rozum a jsem hluchý k předvolebním kecům stran. Jim stejně nejde o voliče, ale pouze o hlas. A až si budou lámat chleba, tak si budu muset ohlídat tu svoji kůrku, aby se mezi ně nepřipletla.
A teď si voliči vyber.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pzv
Povídálek


Zaregistrován od: 30. Sep, 2005
Příspěvky: 69
Bydliště: praha 11

PříspěvekZaslal: út 16. květen, 2006 8:35    Předmět: jak je to s těmi rudými Odpovědět s citátem

Dovolím si upozornit na některé (dle mého názoru) omyly, které tu zazněly:

Citace:
jsou všichni stejní, ať už je to pravice nebo levice. ... ... ..., všechno je jen volební kampaň
(Satanico promiň, tvou větu jsem trochu vytrhnul z kontextu a používám ji tady jako příklad trochu jinak, než jsi ji, předpokládám, myslela.)

To platí jen do určité míry. Je tu jedna vyjímka: komančové nejsou stejní jako ostatní.
Co je podstata komunismu do mě hustili odhadem deset let:
* lidi se dělí do TŘÍD podle vztahu k výrobním prostředkům
- majitelé výr. p. jsou VYKOŘISŤOVATELÉ
- nevlastnící výr. prostředky jsou DĚLNICKÁ TŘÍDA
- ostatní třídy už jsou pro komanče méně podstatné,
patří sem zemědělci (původní krásné slovo rolníci bylo zapomenuto), inteligence (ta "správná" byla nazývána inteligencí pracující) statkáři (kulakové) aj.
* mezi třídami je ANTAGONISTICKÝ rozpor, dělnická tř. se musí osvobodit od nadvlády třídy vykořisťovatelů. K tomu jsou dobré VŠECHNY PROSTŘEDKY, nejlépe násilné (tomu se říká revoluce), protože vládnoucí třída vykořisťovatelů se svých výsad nikdy dobrovolně nevzdá.
* No a k vedení dělnické třídy do třídního boje je předurčena komančská strana, protože je nejrevolučnější , bla, bla, bla ...

TOHLE JE (mými slovy) DEFINICE KOMUNISMU. Jestli dneska říkají, že se vzdali třídního boje, tak by museli přiznat, že už nejsou komanči (kým, čím, 7. pád). Je to jako by někdo tvrdil, že se živí zlodějnou, ale nekrade!

Jinými slovy, můžeme si myslet, že partaje jsou jedna za 18 a druhá bez 2 za 20, ale s výhradou, že komančové se jen tváří že jsou za 21-3. Momentálně se jim to hodí do krámu. Až se jim to bude hodit, zakroutí nám pro změnu krkem. Plačící nebo velmi smutný

Citace:
Těžko můžeme očekávat od nezaměstnaného padesátníka, který se stal neperspektivní pro většinu firem, že půjde volit třeba ODS a jiné podobné, pro které se stal ekonomicky neefektivním.


Domnívám se, že pro takové nezaměstnané, kteří by práci rádi našli, je největší neštěstí socialismus - takový způsob řízení hospodářství vede k zvyšování nezaměstnanosti.

Co říci závěrem? Když před únorem tvrdil Gottwald, že se jezdí do Moskvy učit, jak nám zakroutit krkem, pokládali to všichni jen za takovej obrat. Teď nám Paroubek vykládá, že když bude potřeba, tak bude spolupracovat s komančema (nebo to mluvil o marťanech?)

- pzv -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerry
Rádsvéřekne


Zaregistrován od: 23. Jan, 2005
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út 16. květen, 2006 10:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Paroubek kroutí krkem už teď a to živnostníkům a malým podnikatelům. Padesátníci z ČR nemají práci, ale padesátníci z Ukrajiny a SLOVENSKA (mám vlastní zkušenost) ji mají. Rozhodně ve stavební sektoru. Obvykle pracují nepřetržitě 3 týdny a pak mají dva týdny dovolené. Zkuste říci českému zedníkovi, že bude pracovat i v sobotu, protože je termín předání práce! Stavební výroba je sezóní, sehnat práci na zimu je obtížné a tak se musí pracovat hodně intenzivně a produktivně v příznivém počasí a období. To ovšem čeští padesátníci většinově odmítají. Jak je zaměstná Paroubek nevím, leda jako další úředníky na zbytečných ministerstvech. Že tito lidé nebudou volit ODS? Snad jim sen s komunisty a KSČSSD vyjde, ale připomínám, že za blševika umírali muži v ČSSR v průměrném věku 56 let a byl nejnižší v Evropě. Tak vzhůru k předčasnému skonání s KSČSSD. Kdo má smůlu, že v padesáti ztratil práci, musí pár let hodně a hodně přidat. Je to težké, ale KSČSSD jim nic nezařídí jen nový Lukašenkov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
housecore
Povídálek


Zaregistrován od: 13. Jan, 2006
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út 16. květen, 2006 15:57    Předmět: komunisti Odpovědět s citátem

Ahojte všetci,

mám veľkú radosť z toho, sa všetci navážate do tých červených potkanov - - nech žije liberálny trhový kapitalizmus Velmi šťastný Upozorňující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Satanica
Rádsvéřekne


Zaregistrován od: 10. Nov, 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út 16. květen, 2006 19:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s tím, že komunisté by vůbec legálně existovat neměli, protože zločiny, které na národu spáchaly, se zapomenout nedají a nesmí a nevěřím tomu, že jsou dnes jiní. Ale co se ostatních politických stran týče, opravdu si myslím, že jsou jedni za 18 a druzí za 20 bez dvou, sice nás nebudou zavírat za to, že si otevřeme hubu, nic dobrého pro nás však neudělají, hlavně že oni budou mít své teplé místečko za spousty tisíc měsíčně. Už jen to, že se za poslední roky celkem pravidelně střídá ODS a ČSSD, přičemž národ zjistí, že jedni slibovali a nesplnili, tak volí ty druhé, kteří slibují, že vše napraví, ale kde nic tu nic, a celkem mě udivuje, co všechno jsou schopní naslibovat, jen aby dostali hlasy a sami dobře musí vědět, že ty sliby jsou nesplnitelné. Opravdu to vnímám čistě jako jejich boj o koryta a ne o blaho národa.
Stejně je to s tím, jak slibují omezení poslanecké imunity, oni to už slibovali tolikrát a nic. Přitom já bych to zrušila úplně, protože zákony mají platit pro všechny stejně a slušný člověk se jich nemusí bát, pakli-že oni na své imunitě tak lpí, ukazuje to jen a jen na to, že oni nejsou slušní lidé a že se vlastních zákonů bojí. Nemají čisté svědomí!
Takže pokud k volbám půjdu, nebudu volit ani jednu z těchto dvou stran, asi ani Zelené, kteří sice ze začátku měli moje sympatie už tím, že se tam konečně hrne také někdo jiný, ani KDU, protože jsem zarytá odpůrkyně křesťanství.. takže co si vybrat.. Usmívající Těžko říct Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ania
Nováček
Nováček


Zaregistrován od: 27. Feb, 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 17. květen, 2006 9:38    Předmět: Koho volit? Odpovědět s citátem

Jsme na uměleckém serveru, jsme umělci, někteří se zabýváme poesií, takže budeme volit BALBÍNOVU POETICKOU STRANU Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Satanica
Rádsvéřekne


Zaregistrován od: 10. Nov, 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st 17. květen, 2006 20:52    Předmět: Re: Koho volit? Odpovědět s citátem

Ania napsal:
Jsme na uměleckém serveru, jsme umělci, někteří se zabýváme poesií, takže budeme volit BALBÍNOVU POETICKOU STRANU Velmi šťastný


Vida, to je dobrej nápad! Třeba pak bude i ta Sedmička ke koukání, až se tam budou hádat ve verších Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
animula
Žvanil


Zaregistrován od: 14. Mar, 2005
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt 18. květen, 2006 17:05    Předmět: Odpovědět s citátem

což je nám prd platný Popletený ach jo, já tě chápu, že ti to připadá jako ve Vyšetřování ztráty třídní knihy, ale podle mě lidi jako ty by třeba zelený mohli oslovit - jako myslím si o nich svoje, ale přeci jen u moci ještě nebyli a mohli by být zajímavou alternativou ve smyslu, že rudá lůza by neudělala menšinovku.. ale je to samozřejmě jen na tobě, většina lidí, kteří nejsou spokojeni se současnou politickou lustrací, budou volit asi je - nové xichty a hlas nepropadne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Satanica
Rádsvéřekne


Zaregistrován od: 10. Nov, 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt 18. květen, 2006 19:11    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono je fakt, že ti Zelení jsou po dlouhé době konečně jediní z těch menších stran, které se mají šanci prosadit, jenže otázka je, jestli se tu nebudou pak snažit zavádět věci typu zákaz topení uhlím a podobně, protože pokud bude například plyn zdražovat neúnosným tempem jako doposud tak, na něj prostě peníze nebudou. Z toho mám trošku strach..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Svoboda slova Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru

Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 - 2003 phpBB Group

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
60 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund