přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
CletaHogar, CherylKimm, JeremiahMa + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory: Diskusní fórum

MINIMAX.cz :: Zobrazit téma - Není to tu už jako dřív
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Není to tu už jako dřív

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
upirka_terrynka
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 21. Mar, 2006

PříspěvekZaslal: út 06. únor, 2007 11:19    Předmět: Není to tu už jako dřív Odpovědět s citátem

Strašně mě mrzí,jak je to nově udělané,mnohdy se ani nedočkáme komentářů,všichni hodnotí fotografie na úvodní stránce a textová díla všech autorů zůstávají nedoceněna,protože jsou ve stínu fotografií a kreseb!!!Prosím za všechny které trápí tento problém aby jste s tím něco udělali.
jerry
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 23. Jan, 2005

PříspěvekZaslal: út 06. únor, 2007 14:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Komentáře i u poesie vidím, takže terrynka nemusí být smutná, že tomu tak není a nebude. Portál nabral moderní a přímý směr a fotografie mají trochu lepší výchozí pozici. Ale hledání pěkného slova se také zjednodušilo. Je to "boj" o přízeň a ovlivňují jej ti, kteří na Minimax zavítají. Zlákat je pro "své" dílo je vždy obtížné a tak jen ti s velkým štěstím svou práci presentují snadno. Ostatní se vždy hrozně nadřou. Platí to i mimo umění.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hroudka
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 22. Jan, 2005

PříspěvekZaslal: út 06. únor, 2007 22:47    Předmět: Odpovědět s citátem

máš trochu pravdu, ale problém je, a to nejen tvůj, že se mnozí autoři opakují, nezkoušejí novátorství, a mně nebaví psát stejný komentář k desátemu dílu.... fotografové maji konkurenci, tak makají a jen ta nejlepší díla jsou komentována, literární by potřebovala konkurenci...
housecore
Povídálek

Zaregistrován od: 13. Jan, 2006

PříspěvekZaslal: st 07. únor, 2007 17:25    Předmět: xx Odpovědět s citátem

hroudka napsal:
... mnozí autoři opakují, nezkoušejí novátorství, a mně nebaví psát stejný komentář k desátemu dílu....
vytrhávam toto z kontextu a súhlasím s Tebou - ja napríklad ako sám o sebe mám problém prekonať svoje už skoro šablóny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Julie
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 31. Jan, 2005

PříspěvekZaslal: st 07. únor, 2007 17:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte pravdu... přišla jsem sem někdy v roce 2005, tuším, tehdy to bylo ještě úplně jiné, téměř rodinné... když člověk něco vložil, dostalo se mu odpovědi za jeho snahu. Nyní je to těžší. Větší výzva, nejspíš, větší zklamání, když se mu odpovědi nedostane. Nu...otázka pro každého.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mebacek
Rádsvéřekne

Zaregistrován od: 22. Jan, 2005

PříspěvekZaslal: čt 15. únor, 2007 20:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Otazka je, zda je to chyba nas provozovatelu. Myslim, ze nova uvodni stranka to hrozne posunula, ale komentare nejsou na nas. Ty musite psat vy, uzivatele...Muzeme teoreticky posunout textova dila nahoru, ale bude to prospesne?
Koldajan
Povídálek

Zaregistrován od: 09. Apr, 2006

PříspěvekZaslal: pá 16. únor, 2007 9:02    Předmět: ... Odpovědět s citátem

mebacek napsal:
Otazka je, zda je to chyba nas provozovatelu. Myslim, ze nova uvodni stranka to hrozne posunula, ale komentare nejsou na nas. Ty musite psat vy, uzivatele...Muzeme teoreticky posunout textova dila nahoru, ale bude to prospesne?

.....nebyl jsem zde delší dobu, ale na tento článek musím reagovat. Já osobně si nemyslím, že je to chyba provozovatele. Samozřejmě všechno záleží na lidech a o to víc na těch, kteří zde vystavují svá díla. Co se týče nové úpravy stránky Minimaxu můžu říct, že mně se líbí a myslím, že je zajímavější než původní. Jsem přesvědčený, že jakákoli úprava stránek nemůže ovlivnit komentování a hodnocení různých děl, ať je to fotografie, próza nebo obraz. Záleží jen na tom či onom člověku, která oblast ho zajímá. Jsem toho vzorným příkladem, protože snad nikdy jsem se nevyjadřoval k jiným dílům než k fotografii. Možná jsem tím "ublížil" autorům těchto děl, ale nechci komentovat za každou cenu to, čemu nerozumím a tuto skutečnost neovlivní ani to, když titulní strana bude jen próza, obraz atd.
Problém vidím v tom o čem jsme již tolikrát diskutovali: komentáře vs bodový systém. A tady si myslím, že by provozovatel mohl něco udělat. Aby body byly součástí komentáře, aby se předešlo tomu, že " SI někdo" sám nasype deset nesmyslných bodů za něco co si zaslouží minus deset bodů a aby se předešlo tomu, když někdo udělí jeden nebo dva body jinému jen proto, aby mu jeho dílo "zničil".
Možná by bylo dobré omezit počet zveřejněných děl na jedno za den. Autoři by pak byli nuceni víc přemýšlet o tom co zveřejnit a co ne.
No a nakonec: což takhle nějaké soutěže?
Ale to už opravdu záleží na provozovateli ( si myslím)
frankfurt
Nováček
Nováček

Zaregistrován od: 18. Mar, 2007

PříspěvekZaslal: ne 22. duben, 2007 21:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych hlavně začal tím, technicky omezilt vkládání děl, klidně bych to dal 1dílo za 3 dny, pak by bylo komentářů dost. Takhle si kdekdo vloží za den klidně 5 věcí a ostatní se vytlačí. Nemá cenu psát něco ve smyslu: "prosíme vklídejte 1 dílo za den..." Jediné řešení je upravit databázi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra MINIMAX.cz -> Svoboda slova Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: